مراسم سالگرد ارتحال آیت‌الله مؤمن در قم برگزار می‌شود
مراسم سالگرد ارتحال آیت‌الله مؤمن در قم برگزار می‌شود

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مراسم سالگرد ارتحال آیت‌الله مؤمن‌ نماینده فقید قم در مجلس خبرگان رهبری برگزار می شود. این مراسم روز پنجشنبه هشتم اسفندماه بعد از نماز مغرب و عشاء در در شبستان امام خمینی(ره) حرم حضرت معصومه(س) برگزار می‌شود. […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مراسم سالگرد ارتحال آیت‌الله مؤمن‌ نماینده فقید قم در مجلس خبرگان رهبری برگزار می شود.

این مراسم روز پنجشنبه هشتم اسفندماه بعد از نماز مغرب و عشاء در در شبستان امام خمینی(ره) حرم حضرت معصومه(س) برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین نظری‌منفرد استاد حوزه علمیه در این مراسم سخنرانی و عباس حیدرزاده در این مراسم مدیحه‌سرایی می‌کند.

مراسم چهلمین روز ارتحال آیت‌الله کیایی‌نژاد در قم برگزار می‌شود‌‌مراسم ارتحال آیت‌الله طبرسی در قم برگزار شدآیت‌الله علوی‌گرگانی ارتحال نماینده سابق ولی فقیه در استان مازندران را تسلیت گفت‌

عضویت در شورای نگهبان و مجلس خبرگان رهبری، نایب‌رئیسی مجلس خبرگان، عضویت در شورای بازنگری قانون اساسی، عضویت در شورای عالی قضایی، مسئولیت انتخاب و اعزام قضات شرع دادگاه‌های انقلاب در سراسر کشور به‌دستور امام، عضویت در شورای عالی سیاستگذاری و ریاست حوزه علمیه قم، عضویت در مجمع جهانی اهل بیت(ع) و ریاست مجمع فقه اهل بیت(ع) و عضویت در هیئت امنای دانشگاه قم در کارنامه آیت‌الله مؤمن به‌چشم می‌خورد.

آیت‌الله محمد مؤمن روز پنجشنبه ۲ اسفندماه سال ۹۷ در سن ۸۱ سالگی دعوت حق را لبیک گفت و در جوار حرم حضرت معصومه(س) به خاک سپرده شد.