پویش غلبه بر کرونا در قم آغاز شد
پویش غلبه بر کرونا در قم آغاز شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم با صدور پیامی از تشکل ها، کانون‌ها و انجمن‌های علمی و سایر دانشجویان برای شرکت در پویش غلبه بر کرونا دعوت کرده است که متن این دعوت به شرح زیر است: امروز که استان قم […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم با صدور پیامی از تشکل ها، کانون‌ها و انجمن‌های علمی و سایر دانشجویان برای شرکت در پویش غلبه بر کرونا دعوت کرده است که متن این دعوت به شرح زیر است:

امروز که استان قم دچار معظلی به نام کرونا شده است به نظر میرسد که مردم شریف استان بیش از گذشته نیازمند مشارکت عموم جامعه سلامت استان و یک عزم عمومی و فی الواقع جهادی برای فائق آمدن بر این مشکل می‌باشد! عزمی که پیر و جوان، زن و مرد، دکتر و پرستار و پیراپزشک و کارمند و دانشجو نمیشناسد.

امروز وظیفه‌ای هرچند کوچک به گردن تک تک ماست که امیدواریم همه ما از آن سربلند بیرون بیاییم. امروز استان نیازمند پتانسیل فوق العاده شما دانشجویان عزیز در کمک به غلبه بر این مشکل می‌باشد. مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم دست یاری به سوی تمامی انجمن ها، کانون ها، تشکل‌های دانشجوئی و نیز تمام دانشجویانی دراز میکند که همواره در کمک به هم نوع پیشتاز بوده اند و از تمامی عزیزان جهت غلبه بر این مشکل استمداد می‌طلبد.