دانش‌آموزانی که علائم سرماخوردگی دارند مدرسه نروند؛ غیبت نمی‌خورند
دانش‌آموزانی که علائم سرماخوردگی دارند مدرسه نروند؛ غیبت نمی‌خورند

پس از تایید شیوع بیماری کرونا در قم و مبتلا شدن چندین نفر در این شهر به این ویروس تمهیدات لازم از سوی مسئولان استان به منظور کنترل بیماری در حال انجام است. در همین راستا مدیرکل امور سلامت وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام اینکه هیچ مورد مشکوکی در مدارس از ابتلا به کرونا […]

پس از تایید شیوع بیماری کرونا در قم و مبتلا شدن چندین نفر در این شهر به این ویروس تمهیدات لازم از سوی مسئولان استان به منظور کنترل بیماری در حال انجام است.

در همین راستا مدیرکل امور سلامت وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام اینکه هیچ مورد مشکوکی در مدارس از ابتلا به کرونا ویروس نداشتیم گفت: به خانواده‌ها تاکید کردیم اگر فرزندشان دچار تب یا علائم سرماخوردگی شد تا بهبودی کامل به مدرسه نیاید.

وی گفت: هیچ مشکلی به لحاظ غیبت از سوی مدرسه وجود ندارد و به مدیران مدرسه تاکید کردیم که با والدین همکاری کنند تا در پیشگیری از کرونا ویروس با همکاری همه مردم موفق شویم.
گفتنی بر اساس نظر پزشکان و کارشناسان سلامت، علی رغم مباحث مطروحه در این خصوص که کودکان و نوجوانان از این ویروس در امان بوده اند ولی با توجه به ترکیب های جدید این ویروس باید تمهیدات لازم در این زمینه در نظر گرفته شود.

انتهای پیام