جدول آخرین نتایج انتخابات مجلس یازدهم تا ساعت ۸ شنبه
جدول آخرین نتایج انتخابات مجلس یازدهم تا ساعت ۸ شنبه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از ایسنا، جداول زیر به تفکیک استان‌ها و حوزه‌های انتخابیه، نمایندگان منتخب مجلس یازدهم را نشان می‌دهد: در این جداول حوزه‌های انتخابیه‌ای که انتخابات در آن‌ها به مرحله دوم کشیده شده است، آرا در کنار نام منتخب آمده است و در مواردی که کاندیدا حائز اکثریت […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از ایسنا، جداول زیر به تفکیک استان‌ها و حوزه‌های انتخابیه، نمایندگان منتخب مجلس یازدهم را نشان می‌دهد:

در این جداول حوزه‌های انتخابیه‌ای که انتخابات در آن‌ها به مرحله دوم کشیده شده است، آرا در کنار نام منتخب آمده است و در مواردی که کاندیدا حائز اکثریت آرا شده تنها به تعداد رای اشاره شده است.

*استان آذربایجان‌شرقی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱ تبریز، آذرشهر و اسکو
۲ تبریز، آذرشهر و اسکو
۳ تبریز، آذرشهر و اسکو
۴ تبریز، آذرشهر و اسکو
۵ تبریز، آذرشهر و اسکو
۶ تبریز، آذرشهر و اسکو
۷ بستان‌آباد
۸ ملکان
۹ شبستر
۱۰ سراب
۱۱ میانه
۱۲ میانه
۱۳ اهر و هریس
۱۴ کلیبر، خداآفرین و بخش هوران حسین حاتمی ۱۷ هزار و ۶۲۵
۱۵ هشترود و چاراویماق
۱۶ بناب
۱۷ ورزقان
۱۸ مرند و جلفا
۱۹ مراغه و عجب‌شیر

*استان آذربایجان‌غربی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۰ ارومیه
۲۱ ارومیه
۲۲ ارومیه
۲۳ سلماس
۲۴ مهاباد جلال محمودزاده ۱۹ هزار ۳۰۴
۲۵ میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب
۲۶ میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب
۲۷ نقده و اشنویه
۲۸ خوی و چایپاره
۲۹ پیرانشهر و سردشت
۳۰ بوکان
۳۱ ماکو، چالدران، پلدشت و شوط

*استان اردبیل

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۳۲ اردبیل، نمین، نیر و سرعین
۳۳ اردبیل، نمین، نیر و سرعین
۳۴ اردبیل، نمین، نیر و سرعین
۳۵ مشکین‌شهر محمود عباس زاده ۳۲ هزار و ۲۵۴
۳۶ پارس‌آباد و بیله‌سوار
۳۷ خلخال و کوثر
۳۸ گرمی

*استان اصفهان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۳۹ اصفهان
۴۰ اصفهان
۴۱ اصفهان
۴۲ اصفهان
۴۳ اصفهان
۴۴ نجف‌آباد، تیران و کرون
۴۵ فریدن، فریدون‌شهر و چادگان
۴۶ مبارکه
۴۷ اردستان سید صادق طباطبایی نژاد ۱۳ هزار و ۲۲۹
۴۸ شاهین‌شهر، میمه و برخوار
۴۹ شهرضا و دهاقان
۵۰ خمینی‌شهر محمد تقی نقد علی ۳۶ هزار و ۵۵
۵۱ نایین، خور و بیابانک الهام آزاد ۸۵۷۰
۵۲ سمیرم
۵۳ نطنز و بخش قمصر
۵۴ لنجان
۵۵ کاشان و آران بیدگل سید جواد ساداتی نژاد ۸۸ هزار و۹۴۶
۵۶ فلاورجان
۵۷ گلپایگیان و خوانسار

*استان البرز

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۵۸ کرج
۵۹ کرج
۶۰ ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان

*استان ایلام

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۱ ایلام، ایوان و چرداول
۶۲ ایلام، ایوان و چرداول
۶۳ دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره

*استان بوشهر

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۴ کنگان، دیر و جم
۶۵ دشتی و تنگستان
۶۶ بوشهر، گناوه و دیلم
۶۷ دشتستان ابراهیم رضایی ۳۶ هزار و ۵۸۱

*استان تهران

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۶۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۷۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۷۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۷۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۷۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۷۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۷۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۷۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۷۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۷۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۷۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۸۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۸۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۸۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۸۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۸۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۸۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۸۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۸۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۸۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۸۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۹۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۹۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۹۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۹۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۹۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۹۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۹۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۹۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
۹۸ دماوند و فیروزکوه
۹۹ رباط‌کریم و بهارستان
۱۰۰ ورامین و پیشوا
۱۰۱ شهریار، قدس و ملارد
۱۰۲ پاکدشت

*استان چهارمحال‌وبختیاری

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۰۳ لردگان
۱۰۴ شهرکرد، بن و سامان
۱۰۵ بروجن
۱۰۶ اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار

*استان خراسان‌جنوبی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۰۷ بیرجند و درمیان
۱۰۸ فردوس، سرایان، طبس و بشرویه مجید نصیرایی ۳۷ هزار و ۳۳۴
۱۰۹ نهبندان و سربیشه مصطفی نخعی ۱۷ هزار و ۳۴۱
۱۱۰ قائنات و زیرکوه سلمان اسحاقی ۲۱ هزار و ۹۳۴

*استان خراسان‌شمالی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۱۱ بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان
۱۱۲ بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان
۱۱۳ شیروان
۱۱۴ اسفراین

*استان خراسان‌رضوی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۱۵ مشهد و کلات
۱۱۶ مشهد و کلات
۱۱۷ مشهد و کلات
۱۱۸ مشهد و کلات
۱۱۹ مشهد و کلات
۱۲۰ تربت‌جام، تایباد و باخزر
۱۲۱ کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد
۱۲۲ تربت‌حیدریه، مه‌ولات و زاوه
۱۲۳ چناران و طرقبه شاندیز
۱۲۴ گناباد و بجستان
۱۲۵ سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب
۱۲۶ سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب
۱۲۷ نیشابور و فیروزه
۱۲۸ نیشابور و فیروزه
۱۲۹ فریمان، سرخس، بخش‌های احمدآباد و رضویه
۱۳۰ قوچان و فاروج
۱۳۱ درگز
۱۳۲ خواف و رشتخوار

*استان خوزستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۳۳ اهواز و باوی
۱۳۴ اهواز و باوی
۱۳۵ اهواز و باوی
۱۳۶ آبادان
۱۳۷ آبادان
۱۳۸ آبادان
۱۳۹ بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکی
۱۴۰ رامهرمز و رامشیر
۱۴۱ دزفول
۱۴۲ شادگان مجید ناصری نژاد ۱۲هزار و ۵۵
۱۴۳ مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا
۱۴۴ اندیمشک
۱۴۵ ایذه و باغملک
۱۴۶ شوشتر و گتوند
۱۴۷ خرمشهر
۱۴۸ بهبهان و آغاجری
۱۴۹ دشت آزادگان و هویزه
۱۵۰ شوش

*استان زنجان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۵۱ زنجان و طارم
۱۵۲ زنجان و طارم
۱۵۳ ابهر، خرمدره و سلطانیه
۱۵۴ ماه‌نشان، ایجرود، دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق
۱۵۵ خدابنده

*استان سمنان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۵۶ شاهرود
۱۵۷ سمنان ، مهدی‌شهر و سرخه عباس گلرو ۳۲ هزار و ۴۱۱
۱۵۸ دامغان
۱۵۹ گرمسار و آرادان اردشیر مطهری ۱۳ هزار و ۱۳۰

*استان سیستان‌وبلوچستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۶۰ زاهدان
۱۶۱ زاهدان
۱۶۲ زابل، زهک و هیرمند
۱۶۳ زابل، زهک و هیرمند
۱۶۴ چابهار، نیک‌شهر و کنارک
۱۶۵ خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین
۱۶۶ ایرانشهر، سرباز، رلگان، فنوج، لاشار، بنت و آشار
۱۶۷ سراوان، سیب، سوران و زابلی

*استان فارس

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۶۸ شیراز
۱۶۹ شیراز
۱۷۰ شیراز
۱۷۱ شیراز
۱۷۲ داراب و زرین‌دشت
۱۷۳ سروستان، کوار و خرامه
۱۷۴ مرودشت
۱۷۵ لارستان، خنج و گراش
۱۷۶ فسا
۱۷۷ جهرم
۱۷۸ آباده و بوانات
۱۷۹ نی‌ریز و استهبان
۱۸۰ ممسنی و رستم
۱۸۱ اقلید
۱۸۲ فیروزآباد، فراش‌بند، قیر و کارزین
۱۸۳ کازرون
۱۸۴ لامرد و مهر
۱۸۵ سپیدان

*استان قزوین

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۸۶ قزوین، آبیک و البرز
۱۸۷ قزوین، آبیک و البرز
۱۸۸ تاکستان
۱۸۹ بوئین‌زهرا

*استان قم

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۰ قم
۱۹۱ قم
۱۹۲ قم

*استان کردستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۳ سنندج و دیواندره
۱۹۴ سنندج و دیواندره
۱۹۵ بیجار
۱۹۶ سقز و بانه
۱۹۷ قروه و دهگلان
۱۹۸ مریوان و سروآباد

*استان کرمان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۹ کرمان و راور
۲۰۰ کرمان و راور
۲۰۱ رفسنجان و انار حسین جلالی ۵۳ هزار و ۷۸۸
۲۰۲ زرند و کوهبنان عفت شریعتی کوهبنانی ۴۴ هزار و ۴۵۳
۲۰۳ کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب
۲۰۴ سیرجان و بردسیر حسن پور بیگلری ۴۸ هزار و ۸۶۴
۲۰۵ جیرفت
۲۰۶ بم، ریگان، فهرج و نرماشیر
۲۰۷ شهر بابک مصطفی رضا حسینی قطب آبادی ۱۳ هزار و ۳۵۰ رای
۲۰۸ بافت، رابر و ارزوئیه

*استان کرمانشاه

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۰۹ کرمانشاه
۲۱۰ کرمانشاه
۲۱۱ کرمانشاه
۲۱۲ کنگاور، صحنه و هرسین
۲۱۳ اسلام‌آباد غرب
۲۱۴ قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب
۲۱۵ سنقر
۲۱۶ پاوه، جوانرود، ثلاث‌باباجانی و روانسر

*‌استان کهگیلویه‌وبویراحمد

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۱۷ کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده
۲۱۸ گچساران و باشت
۲۱۹ بویراحمد و دنا

*استان گلستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۲۰ گرگان و آق‌قلا
۲۲۱ گرگان و آق‌قلا
۲۲۲ مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیکش
۲۲۳ آزادشهر و رامیان
۲۲۴ گنبد کاووس
۲۲۵ علی‌آباد
۲۲۶ کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان

*استان گیلان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۲۷ رشت
۲۲۸ رشت
۲۲۹ رشت
۲۳۰ لنگرود
۲۳۱ رودبار
۲۳۲ بندر انزلی
۲۳۳ صومعه‌سرا
۲۳۴ رودسر و املش
۲۳۵ تالش و رضوان‌شهر
۲۳۶ فومن و شفت
۲۳۷ آستانه اشرفیه
۲۳۸ لاهیجان
۲۳۹ آستارا

*استان لرستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۴۰ خرم‌آباد و دوره
۲۴۱ خرم‌آباد و دوره
۲۴۲ بروجرد
۲۴۳ بروجرد
۲۴۴ الیگودرز
۲۴۵ دلفان و سلسله
۲۴۶ دورود و ازنا
۲۴۷ پلدختر
۲۴۸ کوهدشت

*استان مازندران

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۴۹ ساری و میاندرود
۲۵۰ ساری و میاندرود
۲۵۱ قائمشهر، سوادکوه و جویبار
۲۵۲ قائمشهر، سوادکوه و جویبار
۲۵۳ نوشهر و چالوس
۲۵۴ نور و محمودآباد
۲۵۵ بهشهر، نکا و گلوگاه
۲۵۶ بابل
۲۵۷ بابل
۲۵۸ بابلسر و فریدونکنار
۲۵۹ آمل رضا حاجی پور ۵۷ هزار و ۹۵۱
۲۶۰ تنکابن، رامسر و عباس‌آباد

*استان مرکزی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۶۱ اراک، کمیجان و خنداب
۲۶۲ اراک، کمیجان و خنداب
۲۶۳ خمین
۲۶۴ محلات و دلیجان علی رضا سلیمی ۱۰ هزار و ۴۷۱
۲۶۵ تفرش و آشتیان
۲۶۶ شازند
۲۶۷ ساوه و زرندیه

*استان هرمزگان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۶۸ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر
۲۶۹ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر
۲۷۰ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر
۲۷۱ بندر لنگه، بستک و پارسیان
۲۷۲ میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد

*استان همدان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۷۳ همدان و فامنین
۲۷۴ همدان و فامنین
۲۷۵ ملایر
۲۷۶ ملایر
۲۷۷ بهار و کبودرآهنگ
۲۷۸ رزن و درگزین حسن لطفی ۱۹ هزار و ۸۶۵
۲۷۹ نهاوند
۲۸۰ اسدآباد کیومرث سرمدی واله ۲۶ هزار و ۱۱۱
۲۸۱ تویسرکان محمد مهدی مفتح ۱۶ هزار و ۲۵۸

*استان یزد

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۸۲ یزد، اشکذر و ندوشن
۲۸۳ اردکان
۲۸۴ مهریز و بافق
۲۸۵ تفت و میبد

*اقلیت‌های مذهبی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۸۶ زرتشتیان
۲۸۷ آشوریان و کلدانی
۲۸۸ ارامنه جنوب
۲۸۹ ارامنه شمال
۲۹۰ کلیمیان

این جداول بر اساس اعلام‌ تدریجی نتایج توسط ستاد انتخابات کشور تا ساعت ۸ شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ بروزرسانی شده و نتایج مندرج در آن قطعی و نهایی است.

این خبر بروزرسانی می‌شود…