شرکت در انتخابات به ساعت های پایانی موکول نشود
شرکت در انتخابات به ساعت های پایانی موکول نشود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،بیژن سلیمان پور ،معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم در گفت و گو با خبرنگاران تاکید کرد: مردم قم در ساعات آغازین اخذ رای حضور و مشارکت چشم‌گیر داشتند و امید است این حضور تا پایان ساعات رای گیری ادامه […]

شرکت در انتخابات به ساعت های پایانی موکول نشود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،بیژن سلیمان پور ،معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم در گفت و گو با خبرنگاران تاکید کرد: مردم قم در ساعات آغازین اخذ رای حضور و مشارکت چشم‌گیر داشتند و امید است این حضور تا پایان ساعات رای گیری ادامه داشته باشد.

او گفت:از مردم عزیز استان می‌خواهیم هرچه زودتر با حضور درشعب اخذ رای در انتخابات شرکت کرده و این کار را به ساعات پایانی موکل نکنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم با بیان این که امروز روزجشن ملی ایرانیان است، افزود: برنامه‌های مفصلی طی ماه‌های اخیر برای افزایش ضریب امنیتی و آرمش و نظم استان داشتیم و امروز نیز شورای تامین استان به ریاست استاندار و حضور رییس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

او ادامه داد: گزارشی که تاکنون دستگاه‌های اطلاعاتی امنیتی دادند حکایت از امنیت خوب فضای برگزاری انتخابات در استان قم دارد و با تلاش‌های صورت گرفته این وضعیت تا ساعات پایانی انتخابات ادامه خواهد یافت.

سلیمان پور گفت: حضور مردم درپای صندوق‌های رای برای مردم ایران عزت‌آفرین است و موجب ناامیدی دشمنان می‌َشود.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ساعت ۸ صبح امروز جمعه دوم اسفندماه هم‌زمان با سراسر کشور در۶۶۹ شعبه اخذ رای استان قم آغاز شد.

بر اساس برآورد جمعیت قم، از مجموع ۸۲۰ هزار و ۵۸۸ تَن واجدان شرایط انتخابات در قم ۴۷۱ هزار و ۹۶۷ تَن مَرد و ۴۰۸ هزار و ۶۲۰ تَن زن هستند و ۴۲ هزار و ۶۸۸ تَن رای اولی می‌باشند.

سه نماینده از قم راهی مجلس شورای اسلامی و یک نماینده نیز راهی مجلس خبرگان رهبری می‌شود.