فرمانده انتظامی استان قم: فرایند انتخابات در قم در امنیت و آرامش در حال پیگیری است
فرمانده انتظامی استان قم: فرایند انتخابات در قم در امنیت و آرامش در حال پیگیری است

سردار عبدالرضا آقاخانی روز جمعه با حضور در ستاد انتخابات استان قم در گفت و گو با خبرنگاران بیان کرد: قانون تکلیف نیروی انتظامی درموضوع انتخابات را به خوبی روشن کرده است که بر اساس آن مسئولیت امنیت برگزاری انتخابات با نیروی انتظامی می‌باشد. وی افزود: در همین رابطه در قم نیز با حدود ۷۰۰ […]

سردار عبدالرضا آقاخانی روز جمعه با حضور در ستاد انتخابات استان قم در گفت و گو با خبرنگاران بیان کرد: قانون تکلیف نیروی انتظامی درموضوع انتخابات را به خوبی روشن کرده است که بر اساس آن مسئولیت امنیت برگزاری انتخابات با نیروی انتظامی می‌باشد.

وی افزود: در همین رابطه در قم نیز با حدود ۷۰۰ شعبه اخذ رای در همه مناطق استان،‌ انتخابات با آرامش کامل در حال برگزاری است. تمهیدات لازم برای تامین امنیت انتخابات همچون رصد اطلاعاتی و امنیتی از ماه های قبل شروع شده و امروز نیز نیروهای ما قبل از ساعت رسمی برگزاری انتخابات در شعبه‌ها حاضر بودند تا مردم با آسودگی خاطر رای خود را به صندوق ها بیندازند.

سردار آقاخانی با ذکر این مطلب که با اشرافیت کامل و همکاری با سایر دستگاهای اطلاعاتی و امنیتی و شورای تامین استان،‌ انتخابات در قم بدون کوچکترین مشکلی درحال برگزاری است، اظهارکرد: اکنون با توجه به حضور گسترده مردم هیچ مساله ای نداریم و مردم با آرامش و سلامت در حال رای دادن هستند.

وی در پایان گفت: در تقویم کاری سال ۹۸ نیروی انتظامی استان برنامه های خاص را پیش بینی کرده بودیم که یکی از مهمترین آن‌ها انتخابات بود که با تجربه سال‌های گذشته،‌ اکنون وضعیت امنیتی انتخابات در قم به خوبی تامین و این حماسه ملی با آرامش کامل درحال برگزاری است.

انتهای پیام