دستگیری دلالان و فروشندگان غیرمجاز ارز در قم
دستگیری دلالان و فروشندگان غیرمجاز ارز در قم

در راستای برخورد قضائی با عوامل التهاب در بازار ارز، رئیس پلیس آگاهی استان قم از شناسایی و دستگیری ۷ نفر دلال و فروشنده غیرمجاز انواع ارز در قم خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، در راستای برخورد قضائی با عوامل التهاب در بازار ارز، رئیس پلیس آگاهی استان قم از […]

در راستای برخورد قضائی با عوامل التهاب در بازار ارز، رئیس پلیس آگاهی استان قم از شناسایی و دستگیری ۷ نفر دلال و فروشنده غیرمجاز انواع ارز در قم خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، در راستای برخورد قضائی با عوامل التهاب در بازار ارز، رئیس پلیس آگاهی استان قم از شناسایی و دستگیری ۷ نفر دلال و فروشنده غیرمجاز انواع ارز در قم خبر داد.

سرهنگ احمد کرمی اظهار کرد: مجموعه فرماندهی انتظامی استان قم با محوریت پلیس آگاهی همسو با سیاست های کلی دولت و دستورالعمل های صادره از ناجا جهت ایجاد ثبات در بازار ارز، طرح استانی مبارزه با دلالان و فروشندگان غیرمجاز ارز را از ابتدای خرداد ماه به مرحله اجرا گذاشته است.

وی افزود: در این طرح که در حال برگزاری است، پس از رصد محل فعالیت دلالان و شناسایی فروشندگان غیرمجاز ارز در هسته مرکزی شهر تاکنون، ۷ نفر دلال و فروشنده غیرمجاز ارز شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان ادامه داد: از دستگیرشدگان انواع ارز متعلق به کشورهای مختلف کشف شد که برای این افراد پرونده قضایی تشکیل شد.