۵۵ غرفه پسماند در قم فعالیت دارند
۵۵ غرفه پسماند در قم فعالیت دارند
سید عبدالله میر ابراهیمی، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم از فعالیت 55 غرفه پسماند در قم یاد کرد و گفت: در غرفه‌های پسماند، 75 درصد از ارزش پسماندها به شهروندان پرداخت می‌شود که در این مورد تلاش شده تا جنبه رقابتی با بازار آزاد نیز حفظ شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سید عبدالله میر ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به فعالیت‌های غرفه‌های جمع‌آوری پسماند در سطح شهر اظهار داشت: در حال حاضر ۵۵ غرفه جمع‌آوری و خرید پسماند در سطح شهر قم فعال است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم تصریح کرد: در حال حاضر نرخ پسماندهای مخلوط کیلویی ۴ هزار و ۱۲۵ تومان است ولی در پیمان‌های گذشته تفاوت قدیم وجود دارد که در قالب پیمان‌های جدید برای افزایش جنبه رقابتی برطرف خواهد شد.

وی اضافه کرد: در غرفه‌های پسماند شهرداری قم، ۷۵ درصد از ارزش پسماندها به شهروندان پرداخت می‌شود و در آن تلاش شده تا جنبه رقابتی آن با بازار آزاد نیز حفظ شود.

میر ابراهیمی خاطرنشان کرد: در پیمان‌های جدید شهرداری قم با بخش خصوصی تلاش شده تا قیمت و نرخ پسماندهای شهری به‌خصوص درزمینه تفکیک از مبدأ افزایش یابد.

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری قم