۳ امتیاز شیرین سوغات آناصنعتی‌ها از ساری به قم
۳ امتیاز شیرین سوغات آناصنعتی‌ها از ساری به قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، تیم فوتسال آناصنعت پاسارگاد قم شب گذشته در چارچوب هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر‌ فوتسال باشگاه‌های کشور مهمان تیم پوشاک حافظ ساری بود. نماینده قم در این دیدار توانست تیم قعر جدولی ساری را با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب خود […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، تیم فوتسال آناصنعت پاسارگاد قم شب گذشته در چارچوب هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر‌ فوتسال باشگاه‌های کشور مهمان تیم پوشاک حافظ ساری بود.

نماینده قم در این دیدار توانست تیم قعر جدولی ساری را با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب خود کند، مسعود عباسی، حمزه صدیق‌زاده و علی‌رضا وفایی گل‌های آناصنعتی‌ها را به ثمر رساندند.

شاگردان حسین صبوری در پایان بازی برد ارزشمند تیمشان را به سوران بالکانه بازیکن جوان مصدوم خود که به دلیل پارگی رباط صلیبی و مصدومیت ادامه فصل را از دست داد، تقدیم کردند.

آناصنعتی‌ها ۲۹‌دیماه در چارچوب هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۶ در ورزشگاه شهید حیدریان قم به مصاف تیم شهرداری ساوه خواهند رفت.

خاطرنشان می‌شود؛ نماینده قم با کسب پیروزی در هفته نوزدهم، ۳۰ امتیازی شده و به رده چهارم جدول صعود کرد تا همچنان در کورس عنوان قهرمانی رقابت کند.

پایان پیام/۷۸۰۳۰