به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی قم بر اثر حادثه آتش سوزی در یک انبار کاه و انفجار در یک کارگاه ساخت چسب یک جوان ۱۸ ساله و دو کودک جان خود را از دست دادند. همچنین دو نفر نیز که […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی قم بر اثر حادثه آتش سوزی در یک انبار کاه و انفجار در یک کارگاه ساخت چسب یک جوان ۱۸ ساله و دو کودک جان خود را از دست دادند.

همچنین دو نفر نیز که مصدوم شده بودند با آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان منتقل شدند.

 دو خودرو اورژانس ۱۱۵ به همراه یک دستگاه خودرو پشتیبانی در محل حادثه حضور دارند.

یک مخزن ۱۲هزار لیتری تینر که در مجاورت این انبارکاه بوده در سه مرحله منفجر می شود که آتش آن مهار شده است.

بنابر اعلام سازمان آتش نشانی شهرداری قم در ساعت ۱۷.۲۲ دقیقه امروز، حادثه حریق فوق اعلام گردید. بلافاصله ۶ دستگاه خودروی حریق، دو دستگاه خودروی آبرسان، یک دستگاه خودروی پروژکتور (سان لایت) به محل حریق اعزام شد. 

واحدها در ساعت ۱۷.۳۶ دقیقه به همراه آتش نشانی قنوات شروع به اطفاء  نموده که به علت حجم بالای حریق دو دستگاه خودروی آبرسان شهرداری قم، دو دستگاه خودرو آبرسان سپاه و دو دستگاه خودروی لودر سبک و سنگین به محل اعزام شدند.

در نهایت تلاش آتش نشانان در ساعت ۲۰.۳۰ قبل از آنکه حریق به انبارهای مجاور سرایت کند، مهار و آتش نشانان مشغول عملیات جست و جو شدند.

هم اکنون آتش سوزی بطور کامل مهار و آتش نشانان در محل حریق در حال جداسازی و لکه گیری می باشند.

علت حادثه توسط تیم های کارشناسی آتش نشانی در حال بررسی است.

پایان پیام/