۱۹۴۹ میلیارد تومان بودجه متمم سفر رئیس جمهور به قم مصوب شد
۱۹۴۹ میلیارد تومان بودجه متمم سفر رئیس جمهور به قم مصوب شد
سید محمدتقی شاهچراغی، استاندار قم با اشاره به اقدامات انجام شده برای جذب اعتبارات گفت: یکهزار و ۹۴۹ میلیارد تومان بودجه متمم سفر رئیس‌جمهور به این استان مصوب شده‌است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سید محمدتقی شاهچراغی روز شنبه در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان با بیان اینکه پیشنهادات استان بیش‌ از این مبلغ بود، ولی در نهایت با این اعتبار به توافق نهایی رسیدیم، عنوان کرد: همکاری و همراهی خوبی در وزارتخانه‌ها و بدنه دولت وجود دارد ولی کمبود منابع موجب بروز محدودیت‌هایی شده‌است.

وی با تاکید بر لزوم بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود ابراز کرد: بسیج سازندگی ظرفیت قانونی است که مصوبه مجلس شورای اسلامی را نیز اخذ کرده درنتیجه باید از این ظرفیت استفاده شود.

شاهچراغی ادامه داد: متأسفانه در گذشته از این ظرفیت در استان قم به شکل درستی استفاده نمی‌شد، اما طی سه سال گذشته اتفاقات خوبی رقم خورده‌است.

استاندار قم با اشاره به طرح گزارش اقدامات و برنامه‌های حوزه جهاد کشاورزی استان، خاطرنشان کرد: ستاد و کارگروهی برای پیگیری مسائل کشاورزی استان با مدیریت معاونت اقتصادی استانداری تشکیل شود.

شاهچراغی تأکید کرد: برخی از مجموعه‌های کلان آمادگی و ظرفیت لازم برای سرمایه‌گذاری در حوزه کشاورزی دارند که باید از این ظرفیت به بهترین شکل استفاده شود.