یکه‌تازی دلسوختگانی‌ها در لیگ‌ دسته اول فوتسال کشور
یکه‌تازی دلسوختگانی‌ها در لیگ‌ دسته اول فوتسال کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، تیم فوتسال دلسوختگان اهل‌بیت(ع) قم تحت هدایت علی اصغر احمدی مربی جوان و خوش‌نام قمی شب گذشته در چارچوب هفته هفتم لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور به مصاف تیم پارسه امیدیه رفت. شاگردان احمدی در این دیدار با نتیجه ۳ […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، تیم فوتسال دلسوختگان اهل‌بیت(ع) قم تحت هدایت علی اصغر احمدی مربی جوان و خوش‌نام قمی شب گذشته در چارچوب هفته هفتم لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور به مصاف تیم پارسه امیدیه رفت.

شاگردان احمدی در این دیدار با نتیجه ۳ بر ۲ از سد تیم پارس امیدیه گذشتند تا نیم فصل مسابقات را با پیروزی به پایان برسانند، علی‌رضا روحانی یک بار و محمد عالی ۲ بار گل‌های نماینده قم را به ثمر رساندند.

لازم به ذکر است؛ با اعلام سازمان لیگ پنجره نقل و انتقالات نیم فصل این دوره از رقابت‌ها از روز ۲۳ دی‌ماه آغاز و تا پایان ساعت اداری ۴ بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.

همچنین دور برگشت رقابت‌ها نیز از روز جمعه ۶ بهمن‌ماه دنبال خواهد داشت، دلسوختگانی‌ها که به‌دنبال حضور در لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور هستند، باید روند مثبت نیم فصل اول را هم در بازی‌های برگشت حفظ کنند.

نماینده قم در لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور با انجام ۶ بازی، ۴ برد و ۲ تساوی با تفاضل گل کمتر در رده دوم جدول گروه یک مسابقات ایستاده است.

پایان پیام/۷۸۰۳۰