گفتار مسئولان نباید امنیت اقتصادی کشور را خدشه دار کند
گفتار مسئولان نباید امنیت اقتصادی کشور را خدشه دار کند
آیت الله سعیدی ، تولیت حرم بانوی کرامت با اشاره به اهمیت مسئله امنیت در مباحث اقتصادی گفت: گفتار مسئولان نباید به گونه‌ای باشد که امنیت اقتصادی کشور خدشه دار و تمایل به کار اقتصادی و سرمایه گذاری کم شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، آیت الله سیدمحمد سعیدی ظهر چهارشنبه در دیدار برخی مسئولین بیمه‌ای کشور که در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد با بیان اینکه تأمین امنیت در ابعاد مختلف از دغدغه‌های همیشگی انسان‌ها است اظهار کرد: همه جامعه اعم از مصلح و مفسد به امنیت نیاز دارند و هیچ انسانی نیست که به امنیت نیاز نداشته باشد.

تولیت حرم مطهر حضرت معصومه (س) با بیان اینکه امام رضا علیه السلام در حدیث قدسی فرمودند «لا اله الا الله» قلعه‌ای است که هر کسی وارد آن شود در امنیت خواهد بود، افزود: مفهوم عبارت «لا اله الا الله» به معنی امنیت است و در جزئی‌ترین امور زندگی انسان جریان دارد زیرا امنیت در حقیقت نفی سلطه غیر و حمایت از حق است.

آیت الله سعیدی با بیان اینکه در بحث بیمه، دولت و حکومت از سر خیرخواهی امنیت فعالان اقتصادی و سرمایه مردم را تأمین می‌کند، افزود: کار بیمه این است که به مردم برای کارهای اقتصادی امنیت می‌دهد که این از زیباترین کارها است و مورد توجه و تأکید مقام معظم رهبری است.

وی با اشاره به اهمیت مسأله امنیت در مباحث اقتصادی کشور گفت: همانطور که نباید با اغتشاش امنیت کشور بهم بخورد، گفتار مسئولان نباید به گونه‌ای باشد که امنیت اقتصادی کشور را خدشه دار کند و تمایل به کار اقتصادی و سرمایه گذاری را کم کند.

تولیت حرم مطهر حضرت معصومه (س) با بیان اینکه بیمه باید از سلامت مادی و معنوی برخوردار باشد، افزود: یکی از جاهایی که هیچ تخلفی نباید صورت بگیرد و چیزی بی حساب هزینه نشود بیمه است زیرا تخلف در شرکت‌های بیمه‌ای آسیب زا است و امنیت و اعتماد مردم را دچار خدشه می‌کند.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر