گردشگران یونانی با جایگاه بانوان در اسلام آشنا شدند
گردشگران یونانی با جایگاه بانوان در اسلام آشنا شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، جمعی از توریست‌های یونانی ظهر امروز در قالب یک تور گردشگری از حرم مطهر حضرت معصومه(س) بازدید کردند و با این آستان مقدس آشنا شدند. این گروه گردشگری ضمن بازدید از معماری ایرانی اسلامی آستان مقدس بانوی کرامت با تاریخچه حضور […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، جمعی از توریست‌های یونانی ظهر امروز در قالب یک تور گردشگری از حرم مطهر حضرت معصومه(س) بازدید کردند و با این آستان مقدس آشنا شدند.

این گروه گردشگری ضمن بازدید از معماری ایرانی اسلامی آستان مقدس بانوی کرامت با تاریخچه حضور حضرت معصومه(س) در شهر مقدس قم و میزبانی مردم قم از ایشان آشنا شدند.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

همچنین کارشناس امور بین الملل حرم مطهر بانوی کرامت ابعاد مختلف شخصیت و جایگاه حضرت معصومه(س) در میان شیعیان را برای این گروه یونانی بازگو کرد.

گفتنی است، حضور گردشگران بین‌المللی در حرم مطهر بانوی کرامت در راستای معرفی ظرفیت‌های بالای اسلام در ارزش نهادن به مقام زن به پیروان سایر ادیان صورت می گیرد که همواره مورد استقبال گردشگران خارجی قرار گرفته است و هر ساله شاهد افزایش حضور گروه های گردشگری در این حرم مطهر هستیم.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

 

پایان پیام/۷۸۰۲۳