کمبود پاسگاه انتظامی در منطقه ۲ قم/ خسارت ۲ سال تعطیلی مدارس به بعد دینی و فرهنگی دانش‌آموزان
کمبود پاسگاه انتظامی در منطقه ۲ قم/ خسارت ۲ سال تعطیلی مدارس به بعد دینی و فرهنگی دانش‌آموزان
نرجس نیازمند، عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر قم گفت:تعطیلی دوساله مدارس صدمات بسیار زیادی به مسئله تعلیم و آموزش‌های دینی دانش‌آموزان وارد کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، نرجس نیازمند در پنجاه و ششمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری این شورا، با اشاره به شهادت شهید مهدی زاهدلویی در اغتشاشات اخیر در قم، اظهار کرد: کمبود پاسگاه در سطح منطقه ۲ و وجود تنها دو پاسگاه در این منطقه پرجمعیت شهری را می‌توان از عوامل مهم در دیررسیدن نیرو‌های امنیتی و جلوگیری از شهادت این بسیجی یاد کرد.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر قم با تأکید بر ضرورت ارتقا و تقویت دوربین‌های نظارتی ادامه داد: لازم است تا این دوربین‌ها تقویت و به‌روزرسانی شود.

او در ادامه با اشاره به‌ضرورت تبیین و نهادینه‌سازی باور‌های دینی در بین نسل جوان بیان کرد: اجرای برنامه‌های آگاهی بخشی و بصیرتی در سطح مدارس قم ضرورت دارد.

رئیس کمیته بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر قم، گفت:تعطیلی دوساله مدارس صدمات بسیار زیادی به مساله تعلیم و آموزش‌های دینی دانش‌آموزان وارد کرده است.

نیازمند اضافه کرد: در کنار سایر نهاد‌های فرهنگی و آموزشی متولی مدارس، لازم است تا نیروی انتظامی نیز دوره‌هایی جهت آموزش و تبیین در بین دانش‌آموزان و روشنگری در برابر هجمه‌های دشمنان برگزار نماید.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان