کمبود معلم نتیجه کم‌توجهی به امر مهم تربیت معلم است
کمبود معلم نتیجه کم‌توجهی به امر مهم تربیت معلم است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، پنجمین جلسه شورای اداری استان به ریاست سیدمحمد آقامیری و با حضور سردار غلام‌رضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل، احمد امیرآبادی فراهانی و حجت‌الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنوری نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی و سایر مدیران‌کل دستگاه‌های اجرایی و […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، پنجمین جلسه شورای اداری استان به ریاست سیدمحمد آقامیری و با حضور سردار غلام‌رضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل، احمد امیرآبادی فراهانی و حجت‌الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنوری نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی و سایر مدیران‌کل دستگاه‌های اجرایی و دولتی استان قم برگزار شد.

سیدمحمد آقامیری در این جلسه ضمن محکوم کردن جنایت و نسل‌کشی‌ این روز‌های رژیم خون‌آشام صهیونیستی در غزه اظهار داشت: این رژیم جعلی زیر بار هیچ قانونی از سازمان ملل متحد و جامعه جهانی نمی‌رود و بدون رعایت قوانین دست به اقدامات مختلفی از جمله به شهادت رساندن هزاران مسلمان بی‌گناه در بیمارستان‌ها زده‌اند.

وی افزود: یقین داریم که در آینده‌ای نزدیک این غده سرطانی از بین خواهد رفت و شر اسرائیل در جامعه جهانی از بین خواهد رفت.

استاندار قم با اشاره به اهمیت نقش پدافند غیرعامل در کشور عنوان کرد: همه مدیران استان موظف هستند نسبت به مسئله پدافند غیرعامل اهتمام جدی داشته باشند.

وی افزود: پدافند غیرعامل نیازمند اعتبارات مالی و نیروی متخصصی است که از رقم خوردن اتفاقات ناگوار جلوگیری نماید. مسئله پدافند غیرعامل مورد تاکید مدیریت استان است که باید در این حوزه برنامه‌ریزی‌های دقیقی انجام شود.

آقامیری اشاره کرد: امروز فشار و هجمه دشمنان بر کشورمان بیش از گذشته شده بدین جهت باید برای جلوگیری از اتفاقات ناگوار تمرکز بیشتری روی مسائل پدافند غیرعامل داشته باشیم.

استاندار قم با اشاره به مشکل کمبود معلم در استان و کشور گفت: بحث کمبود معلم و آموزگار تنها مشکل استان نیست بلکه در کل کشور شاهد دین معضل هستیم و آن هم نتیجه و دستاورد دولت قبلی است.

وی ادامه داد: براساس آمار درحال حاضر ۱۵ درصد کمبود معلم و آموزگار‌ در کشور داریم که دولت سیزدهم در تلاش است با توجه بیشتر به دانشگاه فرهنگیان و برنامه‌ریزی مناسب این مشکل را در سراسر کشور حل نماید.

*هیمنه اطلاعاتی پوشالی رژیم صهیونیستی شکسته شد

در ادامه این جلسه احمد امیرآبادی فراهانی با اشاره به جنایت‌های این روزهای اسرائیل در غزه، بیان داشت: طوفان الاقصی اتفاق بزرگ و بی‌نقصی بود که شکست غیرقابل ترمیم و سختی را برای رژیم جعلی و غاصب اسرائیل رقم زد.

وی افزود: این روزها شاهد نسل‌کشی و جنایت بزرگ این رژیم کودک‌کش در غزه هستیم که باران آتش را بر سر مردم بی‌گناه فلسطین می‌ریزند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کشورهای اسلامی با وحدت و اتحاد یکدیگر باید مقابل رژیم صهیونیستی ایستادگی کنند.

وی در ادامه با اشاره به نقش مهم پدافند غیرعامل در استان گفت: این روز‌ها حساسیت پدافند غیرعامل نقش مهمی در حوزه‌های مختلف کشور دارد که بدین جهت باید اهتمام جدی و بیشتری در این زمینه داشت.

امیرآبادی فراهانی اشاره کرد: مجلس شورای اسلامی پشتیبان پدافند غیرعامل در کشور خواهد بود و به‌دنبال این هستیم با تصویب طرح‌های مختلف این سازمان را در کشور و استان‌ها تقویت کنیم.

لازم به ذکر است استاندار قم با حکم سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشور به عنوان رئیس شورای پدافند غیرعامل استان منصوب شد.

خاطرنشان می‌شود در پایام مراسم از ۱۱ کارمند برتر دستگاه‌های اجرایی استان تقدیر به عمل آمد و از طرح جامع پدافند غیرعامل استان قم رونمایی شد.

پایان پیام/۷۸۰۳۰