کمبود تجهیزات معضل اصلی ورزشکاران انجمن‌های ورزشی قم است
کمبود تجهیزات معضل اصلی ورزشکاران انجمن‌های ورزشی قم است
سعید توکلی ، رئیس هیات انجمن‌های ورزشی قم توجه مسئولان به مشکل‌های ورزشکاران استان را ضروری دانست و گفت: درحال حاضر تهیه وسایل و سخت‌افزار مورد نیاز رشته‌های ورزشی، از مهمترین مشکلات ورزشکاران قمی می‌باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم،سعید توکلی گفت: وسایل مربوط به رشته‌های انجمن هیات‌های ورزشی مانند بیسبال و راگبی عمدتا وارداتی هستند لذا خرید آن‌ها در توان اهالی ورزش نیست.

توکلی با تاکید بر اینکه در کنار همه مشکلات، نداشتن بودجه از دغدغه‌های جدی ماست، گفت: ۷۰ درصد هزینه‌های هیات از طریق اداره‌کل ورزش و جوانان و فدراسیون تامین می‌شود، اما با این حال کافی نیست، از این رو نیاز است، حمایت‌های بیشتری را انجام دهند.

رئیس هیات انجمن‌های ورزشی قم بیان کرد: تهیه وسایل ورزشی از عهده هیات خارج است، از این رو مسئولان باید ما را در این زمینه مساعدت کنند.

توکلی همچنین با ذکر این نکته که در سطح کلان اکثر تیم‌های ورزشی استان همین مشکل را دارند گفت: نداشتن یک زمین تمرینی مناسب از دیگر مشکلات هست، چرا که ما هیاتی هستیم، که بالغ بر ۲۰ رشته را تحت پوشش داریم و از نظر تعدد رشته ورزشی بزرگترین هیات به شمار می‌آییم.

رئیس انجمن‌های ورزشی قم با اشاره به اینکه بیش از ۷۰۰ ورزشکار این هیات تحت پوشش بیمه قرار دارند یادآور شد: هیچ ورزشکاری بدون بیمه امکان فعالیت ورزشی ندارد.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان