کشف ۱۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در قم
کشف ۱۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در قم
سرهنگ حبیب الله منصوری متین ،جانشین فرمانده انتظامی شهرستان قم از کشف ۱۰ دستگاه ماینر استخراج ارز دیجیتال غیر مجاز به ارزش بیش از ۲ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سرهنگ حبیب الله منصوری متین در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح جمع آوری دستگاه‌های استخراج رمز ارز دیجیتال غیر مجاز، مأموران کلانتری ۱۴ ولیعصر قم، با اشراف اطلاعاتی محلی را که در این امر فعالیت می‌کرد، شناسایی کردند.

وی افزود: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضائی از یک باب مغازه و منزل بازدید و از انباری حیاط منزل، تعداد ۱۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان قم با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی دستگاه‌های قاچاق کشف شده را بالغ بر ۲ میلیارد ریال برآورد کردند، افزود: در این ارتباط یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع ذیصلاح تحویل شد.

سرهنگ منصوری متین با بیان اینکه پلیس، دستگیری مجرمان و برخورد با هنجارشکنان را همواره در دستور کار خود قرار داده به شهروندان توصیه کرد: برای کمک به اقتصاد، آرامش و خصوصاً امنیت جامعه، در صورت اطلاع از این گونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق تماس با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر