کشف بیش از ۲۰۰ کیلوگرم تریاک در قم
کشف بیش از ۲۰۰ کیلوگرم تریاک در قم
سردار محمد رضا میرحیدری، فرمانده انتظامی استان قم از کشف بیش از 200 کیلوگرم تریاک و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سردار محمد رضا میرحیدری اظهار کرد: پیرو خبر مردمی واصله در خصوص حمل و جابجایی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر توسط یک دستگاه ” تریلی” با مشخصات معلوم، موضوع در دستور کار اطلاعاتی و عملیاتی ماموران مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قرار گرفت.

وی افزود: ضمن هماهنگی های قضائی، مأموران به محل های مورد نظر در محورهای مواصلاتی از سمت محور” سلفچگان” اعزام و با کنترل نامحسوس تردد خودروهای عبوری، تریلی موصوف را شناسایی، متوقف و یک نفر قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: سرانجام طی بازرسی صورت گرفته از خودروی مذکور،” ۲۱۰ کیلو و ۷۰۰گرم تریاک در قالب ۲۲ بسته “کشف و در نهایت متهم به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شد.

وی افزود: شهروندان می توانند هرگونه گزارشات خود را از طریق سامانه ۱۱۰ مرکز فوریت های پلیسی و یا از طریق مراجعه حضوری به دفتر نظارت همگانی (۱۹۷) واقع در خیابان امام خمینی(ره) جنب کلانتری ۱۷ شهید بهشتی اعلام کنند.

 

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس