کسب رتبه نخست کشوری توسط اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قم
کسب رتبه نخست کشوری توسط اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قم
محمود تقی‌پور، مدیرکل اسبق آموزش فنی و حرفه‌ای استان قم گفت: باتوجه به اقداماتی که انجام شده توانستیم استان قم را به رتبه نخست کشوری در حوزه آموزش فنی و حرفه‌ای برسانیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، محمود تقی‌پور امروز چهارشنبه ۷ دی‌ماه در جلسه تودیع و معارفه مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قم که در تالار فرهنگ و هنر خانه معلم قم برگزار شد، اظهار کرد: فعالیت در استان قم را با کسب اجازه از حضرت معصومه(س) آغاز کردیم و امروز نیز با زیارت ایشان به کار خود پایان خواهم داد.

وی با اشاره به اینکه مبنای اولیه فعالیت را حفظ شانیت مربیان قرار داده‌ایم، مطرح کرد: بسیاری از مربیان بیش از وظایف خود در راستای ارتقای اهداف آموزش فنی و حرفه‌ای تلاش کرده‌اند که باید مورد تقدیر قرار بگیرند.

سرپرست دفتر نظارت، بهسازی و هدایت شغلی سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای کشور ادامه داد: پس از حفظ شان و کرامت مربیان، تلاش کردیم ارتباط و همکاری خود با دیگر سازمان‌ها و ارگان‌ها را نیز حفظ کنیم.

وی با بیان اینکه در این مدت تلاش کردیم در مسیر رشد آموزش فنی و حرفه‌ای حرکت کنیم، عنوان کرد: در همین راستا و باتوجه به اقداماتی که انجام شده توانستیم استان قم را به رتبه نخست کشوری در حوزه آموزش فنی و حرفه‌ای برسانیم.

تقی‌پور با اشاره به اینکه جذب منابع مالی از سال ۹۸، بیش از ۲۰ برابر گذشته شده است، خاطرنشان کرد: تمام این اتفاقات و دستاوردها تنها با همکاری و تعامل مجموعه آموزش فنی و حرفه‌ای استان قم به دست آمده است.

وی اضافه کرد: برای نخستین بار در استان قم فردی از اعضای آموزش فنی و حرفه‌ای استان قم به سمت مدیرکلی این مجموعه انتخاب می‌شود که امیدواریم در ادامه مسیر موفق باشند.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا