کتاب‌های «تریلی تئاتر» و «سلحشور» در قم رونمایی شد
کتاب‌های «تریلی تئاتر» و «سلحشور» در قم رونمایی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار فارس از قم، اصغر نوبخت، راوی کتاب تریلی تئاتر در این مراسم که شب گذشته در قم برگزار شد، طی سخنانی گفت: مرحوم فرج‌الله سلحشور کسی بود که ازنظر من هنر و هنرمندان را از بعضی جریانات نجات داد و راه و روش هنر […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار فارس از قم، اصغر نوبخت، راوی کتاب تریلی تئاتر در این مراسم که شب گذشته در قم برگزار شد، طی سخنانی گفت: مرحوم فرج‌الله سلحشور کسی بود که ازنظر من هنر و هنرمندان را از بعضی جریانات نجات داد و راه و روش هنر را به ما آموخت.

وی درباره کتاب تریلی تئاتر را موردتوجه قرار دارد و ضمن تقدیر از زحمات آقای عیوضی نویسنده این کتاب گفت: تکمیل این کتاب تلاش نویسنده آن، شش ماه طول کشید و در این مدت، به‌صورت روزانه ساعت‌های زیادی برای این کار صرف شد.

آیین رونمایی کتاب‌های «تریلی تئاتر» و «سلحشور» در قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

راوی کتاب تریلی تئاتر خاطرنشان کرد:  خوشحالم به این وسیله گامی در پیشرفت عرصه هنر برداشتم گرچه تمام کارهایی که همکاران بنده در عرصه هنر انجام می‌دهند از برکت خون شهدایی مانند شهید زین‌الدین است.

در ادامه مهدی سلحشور، برادر مرحوم سلحشور ضمن بیان ظرفیت‌های ویژه قم در عرصه تئاتر و سینما گفت: به همت هنرمندان و بازیگران قمی، قم یکی از استان‌های پیشگام در عرصه تئاتر و سینما است.

آیین رونمایی کتاب‌های «تریلی تئاتر» و «سلحشور» در قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

وی در ادامه افزود: از دلایل موفقیت مرحوم فرج‌الله سلحشور در عرصه سینما و تلویزیون اخلاص او بود، این اخلاص است که فعالیت‌های افراد را ماندگار می‌کند.

این مداح اهل‌بیت(ع) افزود : عرصه سینما و تئاتر کاری سخت و دشوار است اما اراده و عزم محکم می‌خواهد تا کار ما ماندگار و تأثیرگذار شود.

در پایان مراسم از کتاب «تریلی تئاتر» و «سلحشور روایت یک هنرمند جهانی» رونمایی شد و گردآورندگان این دو کتاب از سوی خانواده شهید مالکی نژاد و شهید زین‌الدین تجلیل و قدردانی صورت گرفت.

پایان پیام/ ۷۸۰۴۱