کانون های مساجد بیش از پیش از ظرفیت حوزه علمیه بهره ببرند
کانون های مساجد بیش از پیش از ظرفیت حوزه علمیه بهره ببرند
امیرآبادی با تاکید بر اینکه همه فعالیت های فرهنگی باید منجر به تقویت نظام شوند بر بهره مندی کانون های فرهنگی هنری مساجد از ظرفیت حوزه های علمیه تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حیدری مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم با احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
احمد امیرآبادی در این دیدار با بیان اینکه از سال ۱۳۶۱ به عنوان مسئول کتابخانه و مسئول پایگاه بسیج در مسجد فعالیت داشته است گفت: درهمان دوران و با دستان خالی در مسجد فعالیت های بسیاری انجام می دادیم و معتقدم کار در مسجد با برکات زیادی همراه است.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تاکید بر اینکه ما در مجلس دغدغه اعتلای مسجد را داریم با اشاره به برخی آسیب ها در مساجد گفت: مسجد متصدیان بسیاری دارد که می تواند موجب اختلاف شود.

وی همچنین با اشاره به فعالیت های کانون های فرهنگی هنری در مساجد تاکید کرد: همه فعالیت های فرهنگی باید منجر به تقویت نظام و ولایت شوند.

امیرآبادی همچنین با اشاره به به برخی مشکلات زیرساختی در بحث مسجد و کانون های مساجد گفت: زیبنده قم نیست که در بحث زیرساخت ها از استان های دیگر عقب باشد.
وی تصریح کرد: از ظرفیت هایی که در اختیار دارم برای تقویت های کانون های مساجد استفاده خواهم کرد تا شاهد رشد بیشتر کانون های مساجد باشیم.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی همچنین ضمن تقدیر از استفاده از دهه هشتادی ها در کادر کانون ها و تمرکز بر روی این قشر جامعه بر بهره مندی بیش از پیش کانون های مساجد از ظرفیت حوزه علمیه تاکید کرد.
لازم به ذکر است حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حیدری مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم در ابتدای این دیدار به ارائه گزارشی از فعالیت های ستاد کانون های مساجد از جمله اجتماع بزرگ دهه هشتادی ها در گلزار شهدا و تجدید میثاق با ولایت، تقدیر اعضای کانون ها از نیروی انتظامی، برگزاری دوره های آموزشی مختلف، توانمندسازی و کادر سازی در کانون ها و طرح تغییر کادر حداقل بکصد کانون به کادر نوجوان و… اشاره کرد.