کارکنان ادارات قم فردا پنجشنبه دورکار شدند
کارکنان ادارات قم فردا پنجشنبه دورکار شدند
روابط عمومی استانداری قم در اطلاعیه ای اعلام کرد که به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی، کارکنان ادارات قم فردا پنجشنبه ۲۲ دی ماه دورکار می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، در این اطلاعیه که نسخه ای از آن روز چهارشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت آمده است: به اطلاع می رساند با استناد به بند ۶ تصویب نامه شماره ۱۷۰۵۵۸/ت ۵۹۹۰۷ مورخ ۱۴۰۱/۹/۱۵ هیات محترم وزیران و با توجه به برودت هوا و به منظور کاهش مصرف انرژی، تمامی دستگاههای اجرایی، مراکز دانشگاهی (بخش آموزشی و اداری)، تمامی مقاطع تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش، سازمانها، نهادها، شرکت ها و موسسات به استثناء مراکز امدادی، خدماتی، بهداشتی و درمانی و بانک ها در روز پنجشنبه ۲۲ دیماه ۱۴۰۱ در سطح استان فعالیت آنها به صورت دورکار خواهند بود.

اطلاعیه حاکیست: درضمن امتحانات هماهنگ سراسری پایه دوازدهم آموزش و پرورش در زمان خود برقرار و در تمامی مراکز آموزشی؛ آموزش به صورت غیر حضوری است.

اطلاعیه می افزاید: هم چنین تمامی دستگاهها و مراکز یاد شده ملزم به خاموش نمودن سیستم های گرمایشی از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ تا صبح روز شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ می باشند.

هواشناسی استان قم برای فردا در این استان، یخبندان پیش بینی کرده است و دمای هوا به ۶ درجه سانتیگراد زیر صفر خواهد رسید.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایرنا