پیش‌بینی ظرفیت بودجه ۸ هزار میلیارد تومانی برای شهرداری قم
پیش‌بینی ظرفیت بودجه ۸ هزار میلیارد تومانی برای شهرداری قم
حسین صابری، رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای اسلامی شهر قم با تأکید بر اینکه شهرداری قم برای سال ۱۴۰۲ ظرفیت بودجه حداقل ۸ هزار میلیارد تومانی دارد، گفت: چشم‌انداز برنامه راهبری بر مبنای تورم نیست و باید با تغییراتی این انعطاف‌پذیری برای برنامه‌های مصوب به وجود آید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، حسین صابری در جلسه کمیسیون برنامه‌ و بودجه شورای اسلامی شهر قم، با اشاره به اهمیت ایجاد درآمدهای پایدار اظهار کرد: متأسفانه وقتی می‌بینیم شرایط کشور این وضعیت تورمی را دارد، باید از ظرفیت تسهیلات برای پیشبرد و سرمایه‌گذاری در طرح‌ها و پروژه‌ها بهره ببریم.

وی با انتقاد از عدم به‌کارگیری استفاده از ظرفیت تسهیلات در شهرداری قم، تصریح کرد: تسهیلات بانکی فرصتی برای توسعه است و باید شهرداری از این ظرفیت بهترین استفاده را ببرد.

رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای اسلامی شهر قم ادامه داد: وقتی می‌توان از این تسهیلات برای افزایش ارزش‌افزوده در شهر استفاده شود چرا از این ظرفیت استفاده نمی‌شود؟

وی در ادامه به اهمیت برنامه‌ریزی عملیاتی برای درآمد اشاره کرد و گفت:  برای افزایش درآمد و پیوست های درآمدی نیاز به تغییر سیاست داریم.

صابری با تأکید بر اینکه شهرداری قم برای سال ۱۴۰۲ ظرفیت بودجه حداقل ۸۰۰۰ میلیارد تومانی دارد، اضافه کرد: چشم‌انداز برنامه راهبری بر مبنای تورم نیست و باید با تغییراتی این انعطاف‌پذیری برای برنامه‌های مصوب به وجود آید.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس