پیروزی هوگوپوشان قم در لیگ تکواندو ایران
پیروزی هوگوپوشان قم در لیگ تکواندو ایران
هوگوپوشان مستعد و آینده‌دار قم در دیدارهای هفته‌های سوم تا پنجم لیگ نونهالان پسر باشگاه‌های کشور برابر حریفان خود یک برد کسب کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم،هوگوپوشان نونهال تکواندو قم بعد از تمرینات مستمر و با برنامه زیر نظر مربیان خود در خانه تکواندو شهیدان برجعلی‌زاده راهی شانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ تکواندو نونهالان پسر کشور شدند، مسابقاتی که با عنوان جام شکوفه‌های تکواندو برگزار می‌شود.

در این دوره از مسابقات که با حضور ۱۶ تیم در دو گروه هشت تیمی به انجام می‌رسد، دیدارهای هفته‌های سوم تا پنجم در حالی برگزار شد که خانه تکواندو میزبان رقابت‌ها بود و تیم نونهالان هیات تکواندو قم که در گروه نخست رقابت‌ها قرار دارد در دو مسابقه به میدان رفت و یک برد کسب کرد.

تیم مستعد و آینده‌دار هیات تکواندو قم در هفته‌های سوم و چهارم با نتیجه مشابه هفت بر سه برابر تیم‌های هیات تکواندو عجبشیر و فولاد بام ماهان بهمنمیر شکست خورد ولی امیدها را برای دیدارهای هفته‌های آتی حفظ کرد و در مسابقه هفته پنجم مقابل تیم پدیده قرن با نتیجه ۷ بر ۳ صاحب برتری شد.

رقابت‌های این فصل لیگ نونهالان ایران در حالی برگزار می‌شود که هدایت تیم نونهالان هیات تکواندو استان قم بر عهده اساتید روح‌الله رضاپور به عنوان سرمربی، سعید جشنی‌لو و محمد صفایی به عنوان مربی، علی چهرقانی به عنوان کمک مربی و اسدالله مهتری به عنوان سرپرست بر عهده دارد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس