پیام جامعه مدرسین در محکومیت حمله تروریستی به مردم در حرم شاهچراغ
پیام جامعه مدرسین در محکومیت حمله تروریستی به مردم در حرم شاهچراغ
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پیامی عملیات تروریستی دیشب علیه مردم در حرم مطهر حضرت احمد ابن موسی شاهچراغ (ع) توسط مزدوران داعشی را محکوم کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پیامی عملیات تروریستی دیشب علیه مردم در حرم مطهر حضرت احمد ابن موسی شاهچراغ (ع) توسط مزدوران داعشی را محکوم کرد که متن این پیام به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

حمله تروریستی به حرم مطهر حضرت احمد ابن موسی (شاهچراغ) -علیه‌السلام – بار دیگر موجب داغدار شدن دل‌های محبان اهل بیت (علیهم السلام) شد.

این جنایت گرچه به حسب اطلاعات رسیده به دست مزدوران داعشی حادث شد، اما دست‌های پشت پرده صهیونیزم و آمریکای کینه توز و به وجود آورنده داعش، در این اقدام ستمکارانه نادیده گرفته نخواهد شد.

عاشورا مبدأ و مقصد ملت حسینی ایران است و این تحرکات زبونانه و خباثت آمیز، ملت ما را از حرکت ظلم ستیزانه خود باز نخواهد داشت.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با محکوم کردن جنایت تروریستی در سومین حرم اهل بیت (علیهم السلام) در ایران، از مسئولان اطلاعاتی و امنیتی کشور می‌خواهد، قاطعانه ریشه‌ها و شبکه‌های وابسته به تروریست‌ها را شناسایی و به سزای اعمالشان برسانند و چون گذشته در مجاهدت‌های خاموش خود، نابودکننده برنامه‌های دشمنان اسلام و ایران باشند. شهادت و مجروح شدن جمعی از هموطنانمان در این حمله تروریستی را به ساحت مقدس حضرت ولیعصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، رهبرمعظم انقلاب (مدظله‌العالی)، مراجع عظام تقلید (دامت برکاتهم) و ملت شهیدپرور و عاشورایی ایران تسلیت عرض می‌‌کنیم.

امیدواریم مجروحان این حادثه به دعای پر مهر حضرت حجت (ارواحنا لتراب مقدمه الفداء) شفای عاجل پیدا کنند و شهدای عزیز این واقعه با اولیاء الله محشور شوند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

 

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم