پرچم گنبد آستان حضرت موسی مبرقع(ع) تعویض شد +تصاویر
پرچم گنبد آستان حضرت موسی مبرقع(ع) تعویض شد +تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، مراسم تعویض پرچم گنبد آستان مقدس حضرت موسی مبرقع(ع) عصر امروز در آستانه سالروز وفات ایشان، با حضور جمعی از خادمان این بارگاه مطهر و عموم مردم در صحن اصلی آستان مقدس برگزار شد.   حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدرضا صدر مدیر […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، مراسم تعویض پرچم گنبد آستان مقدس حضرت موسی مبرقع(ع) عصر امروز در آستانه سالروز وفات ایشان، با حضور جمعی از خادمان این بارگاه مطهر و عموم مردم در صحن اصلی آستان مقدس برگزار شد.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدرضا صدر مدیر حرم مطهر موسی مبرقع(ع) طی سخنانی در این آیین با تاکید بر اینکه بزرگداشت مقام امامزادگان رسالتی بر دوش شیعیان و محبان اهل‌بیت(ع) است، عنوان کرد: اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قم در مناسبت‌های مختلف دینی به دنبال معرفی امامزادگان استان است و امروز هم که در آستانه سالروز رحلت فرزند بلافصل امام جواد(ع) قرار داریم، معرفی این شخصیت با جدیت دنبال می‌شود.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

وی حضور امامزادگان در قم و ایران را منشأ برکات بسیاری برای جهان اسلام دانست و گفت: قم به برکت حضور امامزادگان به ویژه حرم حضرت معصومه(س) و شخصیت‌های ویژه‌ای از جمله حضرت موسی مبرقع(ع) توانسته در عرصه فراملی معرفی و در جهان اسلام تاثیرگذار باشد.

مدیر حرم مطهر موسی مبرقع(ع) با اشاره به برنامه‌های پیش‌بینی شده برای بزرگداشت فرزند بلافصل امام جواد(ع) در سالروز رحلت ایشان گفت: تا پایان هفته جاری ویژه برنامه‌های فرهنگی با حضور اقشار مختلف مردم در این آستان مقدس برپا خواهد شد.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

وی ضمن دعوت از عموم مردم برای حضور در مراسم آستان مقدس موسی مبرقع(ع) عنوان کرد: تلاش ما این است که در هفته جاری از ظرفیت‌های ملی و استانی به ویژه رسانه‌ها برای معرفی شخصیت موسی مبرقع(ع) استفاده کنیم.

مداحی سید علی روحانی و قرائت قرآن توسط یکی از قاریان بین‌المللی و توسل اقشار مختلف مردم به پرچم مشکی آستان مقدس حضرت موسی مبرقع(ع) از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

با مشکی شدن پرچم گنبد آستان مقدس حضرت موسی مبرقع(ع) از امشب برنامه‌های سوگواری و عزاداری در این آستان مقدس برگزار و مردم با حضور در این مکان مقدس به محضر امام زمان(عج) عرض تسلیت خواهند گفت.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

 

پایان پیام/۷۸۰۳۳