پروژه خیابان عمار یاسر در سال جاری به پایان می رسد
پروژه خیابان عمار یاسر در سال جاری به پایان می رسد
دهناد با اشاره به تکمیل پروژه فاز 4 و 5 خیابان عماریاسرکه بعد از ده‌ها سال، در سال 1402 به بهره برداری می‌رسد، گفت: پروژه پارکینگ شرقی حرم مطهر حضرت معصومه(س)، تونل امام موسی صدر، تقاطع فردوسی و صدوق، زیرگذر کبیری، توسعه پیاده رو ها، تامین وسایل نقلیه عمومی از جمله مهمترین پروژه هایی هستند که در دستور کار شورا است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، نشست خبری رئیس شورای اسلامی شهر قم و روسای کمیسیون های تخصصی به مناسبت «روز شوراها»، صبح امروز در سالن جلسات ساختمان شهید باکری با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

در ابتدای این نشست سیدمحمدحسین دهناد رئیس کمیسیون عمران و حمل‌و‌نقل درباره زمان تکمیل پروژه‌های عمرانی نیمه تمام و برنامه های این کمیسون برای آبادانی شهر گفت: شورای اسلامی شهر قم در پروژه های شهری بیشتر نقش جهت‌دهی و برنامه‌ریزی در مسائل آینده شهر را دارد و اساسا ریل‌گذاری پروژه هایی که در شهرداری اجرا می‌شود در شورای شهر صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه عمران و توسعه یکی از مسائل مهم است که تاثیر مستقیم در زندگی مردم دارد، افزود: در شورای شهر ۶ هزار میلیارد تومان در این زمینه اختصاص داده شده که می‌توان گفت به ازای هر شهروند قمی ۴میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در سال آتی به حوزه عمران و توسعه تخصیص داده شده است.

رئیس کمیسون عمران و حمل‌و‌نقل شورای اسلامی شهر قم گفت: در سال جدید ۷۵ درصد بودجه شهر قم به بخش عمران و توسعه اختصاص داده شده و شورا تمرکز خود را درسال جدید روی پروژه های نیمه تمام علی الخصوص پروژه های محدوه مرکزی شهر گذاشته است.

دهناد ضمن اشاره به تکمیل پروژه فاز ۴ و ۵ خیابان عماریاسرکه بعد از ده‌ها سال، در سال ۱۴۰۲ به بهره برداری می‌رسد، گفت: پروژه پارکینگ شرقی حرم مطهر حضرت معصومه(س)، تونل امام موسی صدر، تقاطع فردوسی و صدوق، زیرگذر کبیری، توسعه پیاده رو ها، تامین وسایل نقلیه عمومی از جمله مهمترین پروژه هایی هستند که در دستور کار شورا است.

پایان پیام/۷۸۰۲۳

 

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس