پاییز امسال بیش از ۷۰۰ خرده‌فروش مواد مخدر در قم دستگیر شدند
پاییز امسال بیش از ۷۰۰ خرده‌فروش مواد مخدر در قم دستگیر شدند
هاشم نیا با اشاره به آمار عملکرد 3 ماهه سوم سال جاری، گفت: با اجرای 39 طرح  مختلف تعداد 708 نفر خرده‌فروش موادمخدر دستگیر و تعداد 2 هزار و 817  نفر معتاد متجاهر جمع‌آوری و مقدار 55 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، حسن هاشم نیا در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در اجرای رفع دغدغه خانواده‌ها و تأمین آسایش و ایجاد آرامش در میان شهروندان، اجرای طرح‌های امنیت محله محور و پاک‌سازی بوستان‌ها و اماکن تفرجگاهی در دستورکار این پلیس قرار گرفت .

وی با اشاره به آمار عملکرد ۳ ماهه سوم سال جاری، افزود : با برخورد هوشمندانه و مقتدرانه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری سایر رده‌های انتظامی با شعار “شهری عاری از مظاهر اعتیاد” با اجرای ۳۹ طرح  مختلف تعداد ۷۰۸ نفر خرده‌فروش موادمخدر دستگیر و تعداد ۲ هزار و ۸۱۷  نفر معتاد متجاهر جمع‌آوری و مقدار ۵۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ادامه داد: امسال با اجرای هوشمندانه و هدفمند طرح‌ها و مأموریت‌ها، آمار دستگیری خرده‌فروشان مواد مخدر نسبت به مدت مشابه در سال گذشته با ۱۰۴ درصد افزایش و دستگیری معتادین متجاهر با ۷۲ درصد رشد همراه بوده است که این امر بیانگر تلاش و جدیت فرماندهی انتظامی استان در مقابله با این پدیده خانمان‌سوز است.

هاشم نیا با تأکید بر نقش مهم مشارکت مردمی در ایجاد و حفظ امنیت گفت: در مدت سه ماهه سوم سال جاری ۵۳۰ خبر مردمی به این پلیس واصل شد که حاکی از مشارکت شهروندان در تأمین امنیت محله محور از طریق ارتباط با تلفن های شبانه روزی ستاد خبری پلیس مبارزه با موادمخدر استان قم، به شماره های (۰۲۵۳۷۲۲۲۲۰۲ و ۰۲۵۲۱۸۲۵۵۱۵) بوده و می تواند خدمتگزاران خود در را برای ایجاد شهری امن، یاری رساند.

پایان پیام/ ۷۸۰۴۱

 

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس