پایان ۳۴ سال چشم انتظاری خانواده شهید بادرام
پایان ۳۴ سال چشم انتظاری خانواده شهید بادرام
پیکر شهید علیرضا بادرام از رزمندگان دوران دفاع مقدس که سال 67 در منطقه شلمچه و در عملیات تک دشمن در سن 16 سالگی به شهادت رسیده بود، پس از گذشت 34 سال از طریق آزمایش DNA شناسایی و احراز هویت شد، پیکر پاک این شهید روز جمعه در قم تشییع می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، پیکر شهید علیرضا بادرام از رزمندگان دوران دفاع مقدس که سال ۶۷ در منطقه شلمچه و در عملیات تک دشمن در سن ۱۶ سالگی به شهادت رسیده بود، پس از گذشت ۳۴ سال از طریق آزمایش DNA شناسایی و احراز هویت شد.

جمعی از مسئولان سپاه علی ابن ابیطالب علیه السلام، بنیاد شهید و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با حضور در جمع خانوادگی این شهید بزرگوار خبر احراز هویت و شناسایی پیکر مطهرش را اعلام کردند.

شهید بادرام فرزند محمدتقی دهم شهریور سال ۱۳۵۱ در تهران به دنیا آمد و در تاریخ ۴ خرداد ۶۷، هنگامی که ۱۶ سال سن داشت، در منطقه عملیاتی شلمچه به فیض شهادت نائل شد.

مراسم وداع با پیکر پاک شهید علیرضا بادرام همزمان با شب شهادت امام موسی کاظم علیه السلام در چند هیئت مذهبی و روز پنجشنبه در مراسم دعای کمیل مسجد مقدس جمکران و حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها برگزار شود.

همچنین پیکر این شهید والامقام ۲۸ بهمن پس از اقامه نماز جمعه از مصلای قدس تا چهار راه شهدا تشییع و سپس در گلزار شهدای علی بن جعفر به خاک سپرده می‌شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم