پایان کار «فصل شیدایی» با ۱۳۵ هزار مخاطب در قم
پایان کار «فصل شیدایی» با ۱۳۵ هزار مخاطب در قم
نمایش «فصل شیدایی» در قم بعد از گذشت ۱۸ شب اجرا موفق شد آمار بی‌نظیر بیش از ۱۳5 هزار تماشاگر را ثبت کند، این نمایش به همت سازمان هنری رسانه‌ای اوج در راستای برگزاری دومین کنگره ملی شهدای استان قم و به دعوت سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) در شهر کریمه اهل بیت به اجرا درآمد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم،  نمایش «فصل شیدایی» شب گذشته آخرین اجرای خود را در قم تجربه کرد که باز هم با استقبال فراوان مردم مواجه شد، این نمایش در پایان ۱۸ شب اجرا در قم موفق شد آمار استقبال بیش از ۱۳۰ هزار تماشاگر را ثبت کند.

این نمایش به همت سازمان هنری رسانه‌ای اوج در راستای برگزاری دومین کنگره ملی شهدای استان قم و به دعوت سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) در شهر کریمه اهل بیت به اجرا درآمد، ابتدا قرار بود نمایش «فصل شیدایی» در ۱۵ شب اجرا شود اما با توجه به استقبال بی‌نظیر مردم این نمایش ۳ شب دیگر تمدید شد و تا جمعه شب ادامه‌دار بود.

علاوه بر رضایت مردم از این نمایش، چهره‌های سیاسی، علمی، حوزوی و فرهنگی بسیاری به تماشای فصل شیدایی پرداختند و این نمایش مورد رضایت آن‌ها نیز قرار گرفت.

نمایش «فصل شیدایی» از همان شب‌های ابتدایی با استقبال فراوان مردم رو به رو شد و بعد از گذشت یک هفته توانست هر شب آمار بیش از ۹ هزار نفر تماشاگر را به ثبت رساند.

این نمایش به تهیه‌کنندگی علی‌رضا کوه‌فر، کارگردانی سعید اسماعیلی، نویسندگی و روایت رسالت بوذری از نمایش‌های موفقی است که در بیست و یکمین دوره از سلسله اجراهای خود در سراسر کشور این‌بار مهمان مردم قم شده بود.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس