پاسخگویی به سوالات دینی به زبان‌های ترکی و عربی
پاسخگویی به سوالات دینی به زبان‌های ترکی و عربی
پاسخگویی به سوالات و شبهات به دو زبان ترکی و عربی در بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد اصغری «رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی» با اعلام این خبر اظهار کرد: بنا بر مصوبه شورای سیاست گذاری مرکز مبنی بر پاسخگویی به هموطنان ترک زبان و عرب زبان، مرکز اقدام به شناسایی کارشناسان پاسخگو به این زبان ها و ارائه آموزش های لازم نمود و پس از راه اندازی زیرساخت های فن آوری، این امکان را به سامانه پاسخگو اضافه کرد.

وی ادامه داد: این تصمیم ناشی از نیازسنجی صورت گرفته و با توجه به درخواست مکرر مخاطبان برای راه اندازی پاسخگویی عربی و ترکی صورت گرفت.

رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خاطر نشان کرد: در مرحله نخست پاسخگویی این زبان ها در دو بخش احکام شرعی و مباحث اعتقادی ویژه هم وطنان داخل کشور می باشد و در آینده به دیگر گروه های پاسخگویی مرکز گسترش خواهد یافت.

شایان ذکر است مخاطبان محترم برای استفاده از این قابلیت جدید می توانند با شماره تلفن ۰۹۶۴۰۰ تماس گرفته و از زمان بندی کارشناسان پاسخگو به این دو زبان مطلع شوند.

  • منبع خبر : روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی