ویژه برنامه های حرم حضرت معصومه(س)در هفته وحدت
ویژه برنامه های حرم حضرت معصومه(س)در هفته وحدت
مراسم شب‌های حرم مطهر بانوی کرامت از شنبه تا جمعه به ترتیب با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین مؤمنی، فرحزاد، حسینی قمی، پناهیان، رفیعی، میرباقری و تراشیون و پنجشنبه و جمعه با مداحی علی مهدوی نژاد و سیدرضا تحویلدار برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، برنامه هفتگی مراسم و محافل حرم مطهر بانوی کرامت از ۱۶ تا ۲۲ مهر ۱۴۰۱ مصادف با هفته وحدت و میلاد پیامبر (ص) و امام صادق (ع) از سوی روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس بانوی کرامت اعلام شد.

بر اساس این گزارش مراسم حرم مطهر هر روز با برنامه های نیایش صبحگاهی، مراسم سخنرانی قبل از اذان ظهر، قرائت زیارتنامه حضرت معصومه (س) بعد از نماز عصر، مراسم سخنرانی و مداحی قبل از اذان مغرب و مراسم سخنرانی و مداحی بعد از نماز عشا دنبال خواهد شد.

مراسم قبل از ظهر آستان حضرت فاطمه معصومه(س) شنبه تا دوشنبه با سخنرانی حجت الاسلام رضا هوشیاری، سه‌شنبه و چهارشنبه با سخنرانی حجت الاسلام حمیدرضا گودرزی و پنج شنبه و جمعه با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین میرمعینی برگزار می شود و روز جمعه مصادف با سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) حمید رنجبر مداحی خواهد کرد.

مراسم قبل از مغرب حرم مطهر شنبه تا دوشنبه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا باستانی، سه شنبه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق کفیل، چهارشنبه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا اعوانی، پنجشنبه در قالب محفل انس با قرآن کریم با مداحی سیدرضا جدا و جمعه با سخنرانی حجت الاسلام دهقانی و مداحی محمد ریحانی برگزار می شود.

مراسم شب‌های حرم مطهر بانوی کرامت از شنبه تا جمعه به ترتیب با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین مؤمنی، فرحزاد، حسینی قمی، پناهاین، رفیعی، میرباقری و تراشیون و پنجشنبه و جمعه با مداحی علی مهدوی نژاد و سیدرضا تحویلدار برگزار می شود.

در هفته پیش رو پنجشنبه از ساعت ۶ صبح قرائت زیارت عاشورا با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید حسین مؤمنی، پنجشنبه شب دعای کمیل با نوای علی مهدوی نژاد و قرائت زیارت جامعه کبیره با نوای حجت الاسلام ناصر شهیدی، جمعه صبح دعای ندبه با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی کلباسی و قرائت دعا  سید علی حسینی نژاد و جمعه عصر ساعت ۱۸:۱۵ قرائت زیارت آل یاسین توسط محمد ریحانی برگزار خواهد شد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس