وزیر کشور از طرح ملی خدمات نوروزی هلال‌احمر قم بازدید کرد
وزیر کشور از طرح ملی خدمات نوروزی هلال‌احمر قم بازدید کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار مهر، احمد وحیدی عصر یکشنبه به استان قم سفر کرد و از طرح ملی خدمات نوروزی جمعیت هلال احمر استان قم بازدید و در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته قرار گرفت. وزیر کشور در این بازدید از تلاش‌های امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار مهر، احمد وحیدی عصر یکشنبه به استان قم سفر کرد و از طرح ملی خدمات نوروزی جمعیت هلال احمر استان قم بازدید و در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته قرار گرفت.

وزیر کشور در این بازدید از تلاش‌های امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان قم که در محل عوارضی قم – تهران مستقر هستند تقدیر کرد.

وحیدی بیان داشت: یکی از دستگاه‌های خدمت رسان و امدادگر در کشور که در همه حال آماده خدمت رسانی به آحاد مردم است جمعیت هلال احمر می‌باشد.

وی افزود: خدمات نوروزی جمعیت هلال احمر هر ساله اجرایی می‌شود و هلال احمر با سایر دستگاه‌های خدمات رسان و امدادگر تعامل و همکاری خوبی دارد.

سردار کمال هادیانفررئیس پلیس راهور فراجا، احمد حاجی زاده معاون سیاسی استاندار قم و ابوالقاسم مقیمی معاون اجتماعی فرهنگی و زیارت استاندار قم نیز وزیر کشور را در این بازدید همراهی کرد.