واکنش جالب نماینده مردم قم در مجلس به شعار پوچ زن، زندگی، آزادی
واکنش جالب نماینده مردم قم در مجلس به شعار پوچ زن، زندگی، آزادی
حجت الاسلام ذوالنوری ، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت:فریاد زنندگان زن، زندگی، آزادی اگر می گویند آزادی، پس باید چادر را از سر خانمی که اعتقاد به چادر دارد نکشند و او را مجبور به بی حجابی نکنند!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در مراسم تجلیل از برترین‌های انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان، تعطیلی مدارس در ایام کرونا را به ضرر دانش آموزان و موجب سخت شدن کار و مسئولیت انجمن اولیا و مربیان دانست و گفت: این انجمن اکنون باید با استفاده از تمام فرصت‌ها به جبران عقب ماندگی‌های دو سال گذشته بپردازد.

حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری با اشاره به اغتشاشات اخیر، منشا و سیاستگذار اصلی این آشوب‌ها را استکبار و کشور‌های ضد اسلامی عنوان کرد و گفت: آن‌ها در راه رسیدن به اهداف شوم خود با روی آوردن به گزینه‌های سخت و نرم همچنان نقشه‌ها و توطئه‌های متعددی را اجرا می‌کنند.

او دلیل اصلی فراگیر نشدن اغتشاشات اخیر را تعرض به دین و باور‌ها و خشونت آشوبگران دانست و گفت: این دو موضوع موجب شد تا ملت بصیر و انقلابی ایران راه خود را از این گروه‌ها جدا و پیشتیبانی خود را از نظام و انقلاب اسلامی اعلام کنند.

نماینده مردم قم در مجلس تصریح کرد: فریاد زنندگان زن، زندگی، آزادی اگر می گویند آزادی، پس باید چادر را از سر خانمی که اعتقاد به چادر دارد نکشند و او را مجبور به بی حجابی نکنند!

۲۴ تا سی ام مهر به عنوان هفته پیوند اولیا و مربیان نامگذاری شده است.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان