هفته نیروی انتظامی فرصتی برای تبیین نقش امنیت در جامعه است
هفته نیروی انتظامی فرصتی برای تبیین نقش امنیت در جامعه است
سیدمحمد تقی شاهچراقی ، استاندار قم در پیامی با تبریک هفته نیروی انتظامی، گفت: هفته نیروی انتظامی، فرصت شایسته و مناسبی برای تبیین نقش کلیدی امنیت در جامعه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، در پیام سید محمدتقی شاهچراغی خطاب به سردار میرفیضی فرماندهی انتظامی استان قم، آمده است: هفته نیروی انتظامی، فرصت شایسته و مناسبی برای تبیین نقش کلیدی امنیت در جامعه و قدرشناسی از زحمات کسانی است که در کسوت پرافتخار پلیس و با تلاش شبانه‌روزی و مجاهدت خستگی‌ناپذیر خود، زمینه را برای برقراری نظم، امنیت و آرامش مردم و صیانت از حریم ارزش‌های اخلاقی، فرهنگی و اجتماعی جامعه اسلامی فراهم می‌نمایند.

وی افزوده است: فرصت را مغتنم دانسته، ضمن ادای احترام به شهدای عرصه نظم و امنیت، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به جنابعالی و مجموعه فرماندهان و پرسنل شجاع و جان‌برکف فرماندهی انتظامی استان قم تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

این پیام ادامه یافته است: با قدردانی از تلاش‌های ارزنده‌تان در راه تامین و استقرار نظم و امنیت و آسایش ام القرای جهان تشیع، امیدوارم در پرتو الطاف خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا در مسیر ایفای شایسته وظایف و ماموریت‌های سازمانی و خدمت صادقانه به زائران و مجاوران کریمه اهل‌بیت(س) موفق و سربلند باشید.

از سیزدهم تا نوزدهم مهرماه به عنوان هفته نیروی انتظامی نامگذاری شده‌است.

  • منبع خبر : روابط عمومی استانداری قم