هزار بکس سیگار قاچاق در قم کشف و ضبط شد
هزار بکس سیگار قاچاق در قم کشف و ضبط شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، سید مجتبی اشرفی در گفت‌وگویی خبری اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مقابله با عرضه کالای قاچاق، ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان در محور سلفچگان – ساوه به یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ مشکوک و آن را متوقف […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، سید مجتبی اشرفی در گفت‌وگویی خبری اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مقابله با عرضه کالای قاچاق، ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان در محور سلفچگان – ساوه به یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در ادامه با حضور مأموران در محل، طی بازرسی از خودروی موصوف، هزار و ۵۴۸ بکس انواع سیگار فاقد مجوز و قاچاق کشف و در این رابطه متهم دستگیر شد.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان قم ادامه داد: برابر اعلام نظر کارشناسان ارزش ریالی کالای مکشوفه ۹۴۵ میلیون ریال برآورد شده است.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان قم اضافه کرد: در ادامه متهم به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شد.

پایان پیام/۷۸۰۲۳