نیمه شعبان بهترین فرصت برای امیدآفرینی در جامعه است
نیمه شعبان بهترین فرصت برای امیدآفرینی در جامعه است
حجت‌الاسلام والمسلمین اجاق‌نژاد با تاکید بر باشکوه برگزار شدن مراسمات نیمه شعبان، اظهار داشت: رهبر فرزانه انقلاب از نیمه شعبان به عنوان روز امید یاد کرده‌اند لذا ما موظف هستیم از این فرصت خوب استفاده کرده و امید را به جامعه تزریق کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی‌اکبر اجاق‌نژاد شامگاه سه شنبه در جلسه ستاد تسهیلات زائرین که با موضوع نیمه شعبان و با حضور وزیر کشور و مسؤولان ارشد استان برگزار شد، اظهار داشت: جشن نیمه شعبان یک مقوله فرا استانی است که باید نگاه ملی به آن داشت، چرا که خیل عظیم زائرین از داخل و خارج از کشور در مسجد مقدس جمکران حاضر می‌شوند.

تولیت مسجد مقدس جمکران تصریح کرد: بدین جهت است که می‌گوییم برای هرچه باشکوه برگزار کردن جشن نیمه شعبان باید دید ملی داشت تا سفر زائرین تسهیل شود.

وی اشاره کرد: رهبر فرزانه انقلاب از نیمه شعبان به عنوان روز امید یاد کرده‌اند لذا ما موظف هستیم از این فرصت خوب استفاده کرده و امید را به جامعه تزریق کنیم.

اجاق نژاد تاکید کرد: تشکیل ستاد ملی نیمه شعبان به منظور هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی و دولتی کشور، تشکیل ستادهای استانی نیمه شعبان به ریاست استانداران به منظور هماهنگی حضور زائران در جشن نیمه شعبان، تعیین معین از استان‌های همجوار برای پشتیبانی از استان قم در برگزاری باشکوه جشن نیمه شعبان، ارتقای زیرساخت‌های شهر قم و مسجد مقدس جمکران که حضور زائرین در شهر قم را تسهیل سازد، درخواست‌های ما از دولت است که امیدواریم نسبت به این موارد اهتمام جدی بخشیده شود.

پایان پیام/۷۸۰۳۰

 

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس