نویسنده «لینالونا» میهمان دختران قمی می‌شود
نویسنده «لینالونا» میهمان دختران قمی می‌شود
نشست گفتگوی صمیمی با کلرژوبرت، نویسنده و تصویرگر فرانسوی و نویسنده کتاب «لینا لونا» ویژه دختران نوجوان عضو کتابخانه‌های عمومی قم برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، همزمان با هفته عفاف و حجاب، به میزبانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قم و سازمان تبلیغات اسلامی و با مشارکت شبکه جهانی ولایت، صدا و سیمای مرکز قم و خانه مطبوعات، نشست پرسش و پاسخ، گفتگوی صمیمی، صریح و ساده با کلرژوبرت ویژه دختران نوجوان عضو کتابخانه‌های عمومی برگزار می‌شود.

کلرژوبرت نویسنده فرانسوی در سال ۱۹۶۱ میلادی (۱۳۴۰ خورشیدی) در پاریس متولد شد. مادرش پزشک بود و پدرش نقاش و کنده‌کار. کلر دوران کودکی خود را در پاریس گذراند. در سن ۱٩ سالگی به دین اسلام گروید و مسلمان شد. از سال ۱۳۶۲ با همسرش که ایرانی است ساکن ایران شد. او لیسانس علوم تربیتی، فوق‌لیسانس ادبیات کودک (از راه دور از دانشگاه «لومان» فرانسه) و تحصیلات حوزوی (سطح دو) دارد.

از جمله کتاب های کلر ژوبرت می توان به مسافران شب برفی از منابع دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، لینا لونا، امین ترین دوست و… اشاره کرد.

گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در این مراسم ضمن ثبت‌نام از طریق درگاه https://evnd.co/xwJfJ، روز یکشنبه ۲۵ تیرماه ۱۴۰۲، ساعت ۹:۳۰ صبح در مجتمع الزهرا(س) قم واقع در بلوار آیت الله کاشانی، نبش کوچه ۶۸ حضور به هم رسانند.

کتاب کودک پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

 

  • منبع خبر : روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قم