نماینده قم: نگاه به قم نگاه به اصل حاکمیت دینی و نظام اسلامی است
نماینده قم: نگاه به قم نگاه به اصل حاکمیت دینی و نظام اسلامی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجتبی ذوالنوری نماینده مردم استان قم در مجلس شورای اسلامی در سومین گردهمایی و هم‌اندیشی اعضای ادوار شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهر قم نسبت به سایر شهرهای کشور تفاوت‌ها و امتیازات ویژه‌ای دارد، اظهار کرد: پایتخت معنوی نظام […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجتبی ذوالنوری نماینده مردم استان قم در مجلس شورای اسلامی در سومین گردهمایی و هم‌اندیشی اعضای ادوار شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهر قم نسبت به سایر شهرهای کشور تفاوت‌ها و امتیازات ویژه‌ای دارد، اظهار کرد: پایتخت معنوی نظام اسلامی و دینی شهر قم است و نگاه به قم نگاه به اصل حاکمیت دینی و نظام اسلامی است.

وی افزود:مجلس امسال مشکل پرونده‌های انباشته شده رای ماده ۱۰۰ را حل کرد؛ متخلفان بجای تخریب بنا با پرداخت مبالغ کارشناسی شده، جریمه شوند.

نماینده مردم استان قم در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: متاسفانه مرکز و مناطق حاشیه‌ای شهر با مشکلاتی مواجه است و کارهای روی زمین مانده بسیاری دارد که هر شهروند و مسافری که به قم می‌رسد از این اتفاق حسرت می‌خورد.

ذوالنوری با بیان اینکه شورای اسلامی شهر قم هنوز دو سال دیگر فرصت دارد، اظهار کرد: از اعضای شورای اسلامی شهر قم تقاضا داریم چشم‌اندازی برای قم ایجاد کنند که در ادامه مسیر اگر قرار بر انتخاب شهردار جدیدی بود بتوانیم عملکرد وی در مسیر چشم‌انداز قم را بررسی و پیش‌بینی کنیم.

وی با اشاره به اینکه در زمان شکل‌گیری این شورا بودجه شهرداری حدود ۳ هزار میلیارد بود، خاطرنشان کرد: بودجه امسال شهرداری به بالغ بر ۸ هزار میلیارد تومان رسیده است که نشان از عملکرد موفق اعضای شورای اسلامی شهر دارد.

ذوالنوری در پایان گفت: ارتباط اعضای شورا با شهرداری می‌تواند در مسیر رفع مشکلات موثر باشد، همچنین نمایندگان مجلس ابزارهایی دارند که می‌توانند در حل برخی از مشکلات فرا استانی اثرگذار باشد.

پایان پیام/۷۸۰۳۲