نمایش آثار ۲۵ عکاس در نمایشگاه بخش آزاد دهمین دوسالانه عکس هنرمندان قم
نمایش آثار ۲۵ عکاس در نمایشگاه بخش آزاد دهمین دوسالانه عکس هنرمندان قم
ابراهیم سلیمانی، دبیر دهمین دوسالانه عکس هنرمندان قم گفت: نمایشگاه آثار «بخش آزاد» این دوسالانه، با 45 اثر از 25 هنرمند عکاس دایر شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم،  ابراهیم سلیمانی در گفت‌وگویی در این رابطه اظهار داشت: این نمایشگاه تا ۱۱ اردیبهشت‌ماه امسال از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۹:۳۰ به صورت رایگان برای بازدید عموم در نگارخانه فرهنگ شهر قم واقع در خیابان شهیدان فاطمی (دورشهر) دایر است.

وی افزود: دهمین دوره این دوسالانه در مقایسه با دوره های پیشین آن، دارای تفاوت های جدی؛ از جمله حضور عکاسان با «مجموعه عکس» و نیز «بخش عکس موبایلی» است که در دوره های گذشته این دو بخش را نداشتیم.

رئیس انجمن عکاسان استان قم ادامه داد: این دو بخش جدید، موجب رونق و حضور بیشتر عکاسان در این دوسالانه شد.
سلیمانی خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه عکس های برگزیده به شکل بسیار هنرمندانه ای «پاسپارتو» شده اند و همچنین دارای «کَپشِن» هستند.

وی بیان کرد: در زمان برگزاری این نمایشگاه در روزهای سه شنبه هر هفته، نشست های تخصصی نقد و بررسی عکس ها به همراه گفت وگو با عکاسان در رابطه با این دوسالانه نیز انجام می شود.

*نمایشگاه «بخش قم» دهمین دوسالانه عکس هنرمندان قم پس از عید فطر برگزار می‌شود

وی اعلام کرد: نمایشگاه «بخش قم» که بخش اصلی نمایشگاه دهمین دوسالانه عکس هنرمندان قم است؛ پس از عید سعید فطر برگزار می شود و پس از آن آیین اختتامیه دوسالانه مذکور برگزار خواهد شد.

سلیمانی در بخش دیگر سخنان خود گفت: حدود ۲ هزار اثر از بیش از ۱۲۰ هنرمند عکاس در بخش های گوناگون از سراسر کشور؛ به دبیرخانه دهمین دوسالانه عکس هنرمندان قم ارسال شد.

دبیر دهمین دوسالانه عکس هنرمندان قم افزود: از میان آثار دریافت شده، ۱۸۰ اثر از ۵۰ هنرمند عکاس برای نمایشگاه در دو بخش «قم» و «آزاد» انتخاب شده اند.

  • منبع خبر : روابط‌عمومی دهمین دوسالانه عکس هنرمندان قم