نماهنگ «امام حسین عزیزم» در قم تولید شد+ فیلم
نماهنگ «امام حسین عزیزم» در قم تولید شد+ فیلم
جدیدترین اثر گروه سرود بین المللی ترنم ولایت، در قالب نماهنگ «امام حسین عزیزم»، همزمان با فرا رسیدن ماه شعبان در قم تولید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، در آستانه‌ی میلاد سرور جوانان اهل بهشت، حضرت امام حسین(ع)، نماهنگ هنری «امام حسین عزیزم» با اجرای گروه سرود بین المللی «ترنم ولایت» و با حضور دانش‌آموزانی از شهرهای مختلف ایران و سایر کشورهای اسلامی، در قم رونمایی شد.

این کار زیبا در قم و در بارگاه منوّر بانوی کرامت، حضرت فاطمه معصومه(ع) ضبط و با کارگردانی و تک‌خوانی حسین رضایی، تولید شده‌ است.

شاعر این اثر ارزشمند، «سینا پارسیان»، تنظیم کننده موسیقی «امید رهبران»، نویسنده«شیرین فرهجو» و تهیه کننده و کارگردان این اثر نیز «حسین رضایی» است.

در کارنامه این گروه هنری نماهنگ ماندگار «رهبر عزیزم»در وصف رهبر معظم انقلاب و در پاسخ به نشریه هتّاک «شارلی ابدو» توسط همین گروه، تولید و منتشر شد که با استقبال فراوان مخاطبین روبرو شد.

گفتنی است گروه سرود «ترنم ولایت» از سال ۱۳۹۴، فعالیت‌های هنری خود را آغاز کرده و در این سال‌ها تولیدات تلویزیونی بسیاری مانند «یاران ماه»، «انت الجواد»، «قدم قدم»، «سلام ای علمدار»، «یاد کوچه‌ها» و «امیر عالم» داشته که همگی از شبکه‌های سراسری صداوسیما پخش شده و تاثیر خوبی بر کودکان و نوجوانان ایران عزیز گذاشته است.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس