نشانه‌های شکست رژیم صهیونیستی مشخص شده است
نشانه‌های شکست رژیم صهیونیستی مشخص شده است
امروز علامت‌های شکست دشمن مشخص شده و دشمن هر چه دارد وارد میدان کرده است و نشانه‌های میدانی و سیاسی همگی حکایت از نزدیک شدن لحظه پیروزی نظام اسلامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، آیت الله محسن اراکی عضو شورای عالی حوزه های علمیه شامگاه شنبه ۲۲ مهرماه در مراسم ششمین سالگرد شهدای گمنام مدرسه علمیه مدرسه معصومیه قم، با تاکید بر اینکه جامعه بر دو اساس و بنیان شکل می گیرد، اظهارکرد: جامعه ای الهی، محمدی، علوی، فاطمی و مهدوی است که در این دو پیمان که به آن اشاره خواهم کرد، با رهبران الهی صادق و ثابت قدم باشند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: برای جامعه سازی و تمدن سازی نیازمند این دو عهد و پیمان هستیم و طلاب امروز باید مصداق و نمونه این نوع عهد باشند، پیمان اطاعت و پیمان نصرت دو پیمان مهمی هستند که امت اسلام به پشتوانه آن قد می کشد و در برابر ظلم و ستیز و نفاق ایستادگی و مقابله می کند.

استاد حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: در طول تاریخ افراد زیادی بودند که پیمان اطاعت را داشتند ولی در زمان نصرت، میدان را خالی کردند و امام زمان و رهبر جامعه اسلامی را تنها ‌گذاشتند. ما از پیمان اطاعت به عنوان ولایت فقیه یاد می کنیم، ولایت فقیهی که ریشه در حکومت اسلام و آموزه های دینی دارد.

آیت الله اراکی با اشاره به اینکه انقلابی به معنی مجاهد در راه خدا بودن و اطاعت داشتن است گفت:باید در راه حق یاور امام خود باشد و هر جایی که دین نیاز دارد افراد پا به رکاب باشند.

وی در خصوص ضرورت حضور و تشخیص بین حق و باطل هم گفت: در جبهه بندی امروز و جنگ و درگیری‌های کشورهای اسلامی اطراف ایران افراد مجاهد و انقلابی باید مرزبندی کنند و مشخص نمایند که در کدام صف بندی قرار دارند.

عضو خبرگان رهبری تاکید کرد: ما به عنوان سربازان دین و امام زمان باید در این جنگ، جبهه امام زمان را قوی، پر سرباز، آماده رزم و استوار نگه داریم و این وظیفه امروز ما است.

وی با اشاره به جنایت‌های رژیم صهیونیستی در غزه گفت: امروز علامت‌های شکست دشمن مشخص شده و دشمن هر چه دارد وارد میدان کرده است و نشانه‌های میدانی و سیاسی همگی حکایت از نزدیک شدن لحظه پیروزی نظام اسلامی است.

لازم به ذکر است، در یادواره شهدای گمنام مدرسه علمیه معصومیه قم از مادر شهید معماریان و پدر شهید زاهد لویی تجلیل شد.

پایان پیام/۷۸۰۲۳

 

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس قم