ملایی: نامزد نمایندگی مجلس نمی‌شوم
ملایی: نامزد نمایندگی مجلس نمی‌شوم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، «مصطفی ملایی» رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم در بیانیه‌ای که یک نسخه از آن در اختیار فارس قرار گرفته است، اعلام کرد نامزد نمایندگی مجلس شورای اسلامی نخواهد شد. متن بیانیه وی به این شرح است: بسم الله […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، «مصطفی ملایی» رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم در بیانیه‌ای که یک نسخه از آن در اختیار فارس قرار گرفته است، اعلام کرد نامزد نمایندگی مجلس شورای اسلامی نخواهد شد.

متن بیانیه وی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«خدمت به قم فقط خدمت به یک شهر نیست؛ خدمت به کشور و آبروی کشور است. مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) »

با درود بر روح پر فتوح حضرت امام(ره) و ارواح پاک شهیدان،‌ و عرض خاکساری محضر مردم شریف و انقلابی قم مخصوصا علماء و اندیشمندان، بزرگان و معتمدین و اقشار مختلف عُش و آشیانه آل محمد«صلی الله علیه و آله».

 با عنایت به نزدیک شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی و دعوت مکرر برخی از مردم عزیز، علما و بزرگان محترم شهر خصوصا خانواده شهدا و ایثارگران، جهت حضور بنده در انتخابات مجلس شورای اسلامی، باردیگر مورد لطف شما عزیزان قرار گرفته‌ام و  لازم می‌دانم نکاتی را خدمتتان عرض نمایم.

بزرگترین و پرافتخارترین مدال‌ خدمت‌گزاری‌ بنده، حسن اعتماد بالای شما مردم عزیز و خدمت به شما در شورای اسلامی شهر است و خدا را شاکرم که افتخار خدمت‌گزاری در این شورا شامل حال اینجانب گردیده است.

در این ۲ سال گذشته تلاش بی‌وقفه اینجانب و همکاران در مجموعه شورای اسلامی شهر خصوصا کمیسیون فرهنگی اجتماعی، استفاده از همه ظرفیت‌ها ، برای آبادانی و توسعه شهر و همزمان بهره‌مندی از کنشگران حوزه فرهنگی اجتماعی در راستای احیاء و تقویت هویت انقلابی، اسلامی و ایرانی شهر مقدس قم بوده است و نه در حد شان شما، به اندازه وسع خودکوشیده‌ایم تا خدمات رفاهی و فرهنگی اجتماعی را از سطح کلان تا سطح محلات و مساجد شهر ارتقا دهیم.

 با توجه به اینکه شهر مقدس قم در ریل پیشرفت بسیار خوبی قرار گرفته و بدنه مدیریتی استان در بالاترین سطح کیفی و در هماهنگی کامل قرار دارند، با وجود دعوتِ سراسر محبت‌آمیز شما، به احترام اعتمادی که به اینجانب در عضویت شورای اسلامی شهر داشته‌اید و کارهای بزرگی که برای آبادانی شهر آغاز نموده‌‌ایم خود را متعهد به سرانجام رساندن آنها می‌دانم و از استعفا و ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی معذور و ترک مسئولیتی که شما مردم به اینجانب محول کردید را صلاح نمی‌دانم و از شما می‌خواهم که دعاگوی اینجانب در سنگر فعلی باشید.

امیدوارم عزیزانی که برای تصدی مسئولیت نمایندگی مجلس شورای اسلامی نامزد خواهند شد، از نیروهای ارزشی، انقلابی و بومی استان بوده و در ادامه، منتخبین محترم همت خود را صرف خدمت به مردم شریف ایران اسلامی خصوصا شهر مقدس قم نمایند.

به فضل الهی، انتخابات پیش‌رو با مشارکت چشمگیر مردم شریف قم، حماسه‌ای دیگر بر افتخارات شهرمان بیفزاید و چشم روشنی برای رهبر معظم انقلاب، خانواده شهدا و نظام مقدس اسلامی باشد.

دکتر مصطفی ملایی

خادم شما در شورای اسلامی شهر مقدس قم

۱۴۰۲/۲/۲۳

پایان پیام/۷۸۰۳۳