معرفی اولین شهید کارمند استان قم
معرفی اولین شهید کارمند استان قم
سردار سید جواد هاشمی، مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه استان قم از معرفی اولین شهید کارمند استان در هفته دولت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه استان سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) برنامه‌های این سازمان در هفته دولت را تشریح کرد.

سردار سید جواد هاشمی با اشاره به شناسایی ۲۲۲ کارمند شهید در استان گفت: از مهم‌ترین برنامه این سازمان در هفته دولت معرفی «شهید حسین ذولفقاری» به عنوان اولین شهید کارمند در دوران دفاع مقدس است.

او تاریخ شهادت شهید ذولفقاری را ۲۴ دی سال ۵۹ خواند و افزود: این شهیدوالا مقام پاکبان شهرداری شهر مقدس قم بوده که با گرفتن مرخصی و حضور در گروه شهید چمران نام خود را با عنوان اولین شهید کارمند استان ثبت کرد.

هاشمی راه اندازی بیش از ۱۰میز خدمت در مصلا، غبار روبی مزار شهدا، برگزاری یادواره شهدا‌ی کارمند در استانداری، نشست‌های تحکیم خانواده، حجاب و عفاف، جهاد تبیین و گام دوم انقلاب در پایگاه‌های ادارات را از دیگر برنامه‌های سازمان بسیج ادارات در هفته دولت بیان کرد.

کمیته رسانه و فضای مجازی، فرهنگی وا جتماعی، فضا سازی و تبلیغات، اردویی و جهادی، همایش‌ها و مراسم‌ها و کمیته پشتیبانی با شعار «جهادگران خدمت» اجرای برنامه‌های هفته دولت سازمان بسیج ادارات استان قم را بر عهده دارند.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان