معاون سازمان بسیج به قم سفر کرد
معاون سازمان بسیج به قم سفر کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، میثم رضوان‌پور معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفان امروز به همراه نعمتی و محمدی از اعضای کارگروه طلاق وزارت کشور از دبیرخانه مرکز مشاوره خانواده مهر کشور که در استان قم مستقر است، بازدید کردند. در این بازدید گزارشی از شیوه تشکیل […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، میثم رضوان‌پور معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفان امروز به همراه نعمتی و محمدی از اعضای کارگروه طلاق وزارت کشور از دبیرخانه مرکز مشاوره خانواده مهر کشور که در استان قم مستقر است، بازدید کردند.

در این بازدید گزارشی از شیوه تشکیل و فعالیت ۲۰۷ مرکز مشاوره خانواده مهر کشور توسط مهدی علی‌بابایی مسئول دبیرخانه مراکز مشاوره خانواده مهر کشور ارائه شد.

سفر معاون سازمان بسیج به قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

در ادامه این بازدید میثم رضوان‌پور معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین بر ضرورت ورود بسیج به اقداماتی از قبیل ترویج فرهنگ مشاوره اسلامی و نظام ارجاع از محلات به مراکز مشاوره تاکید کرد.

نعمتی مسئول کارگروه طلاق وزارت کشور ضمن قدردانی از تلاش‌های معاونت اجتماعی سازمان بسیج، اقدامات مراکز مشاوره خانواده مهر را اثرگذار دانست و بر استمرار داشتن فعالیت‌ها با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی تاکید کرد.

در پایان از فعالیت‌های مرکز مشاوره محله شهر قائم استان قم بازدید به عمل آمد.

پایان پیام/۷۸۰۲۳