معاون رئیس جمهور: موافقت‌نامه فرودگاه قم صادر شده است
معاون رئیس جمهور: موافقت‌نامه فرودگاه قم صادر شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم، محسن منصوری روز شنبه در جلسه بررسی مشکلات و موانع فرودگاه قم، بیان کرد:‌ در موضوع فرودگاه باید نگاه واقع بینانه داشته و تصمیم قاطعی گرفته شود. وی با تاکید بر حمایت […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم، محسن منصوری روز شنبه در جلسه بررسی مشکلات و موانع فرودگاه قم، بیان کرد:‌ در موضوع فرودگاه باید نگاه واقع بینانه داشته و تصمیم قاطعی گرفته شود.

وی با تاکید بر حمایت دولت از احداث فرودگاه قم گفت: موافقت نامه فرودگاه قم صادر شده اما موافقت اصولی به معنای مجوز احداث نیست و باید سایر پیش‌نیازها نیز آماده شود.

منصوری با اشاره به ضرورت دیده شدن روش‌های جدید تامین منابع مالی، خاطرنشان کرد: فروش زمین در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان از مهمترین منابعی است که می‌تواند بخشی از منابع مالی آن را تامین کند.

وی ادامه داد: فرودگاه قم از نظر اجتماعی برای دولت سیزدهم مهم است و رییس‌جمهور بصورت مرتب پیگیر احداث و تکمیل فرودگاه قم است.

معاون اجرایی رییس‌جمهوری خاطرنشان کرد: مشکلات احداث فرودگاه قم با پیگیری‌های جدی مسوولان استانی قابل حل شدن است.

منصوری اظهار داشت: دولت سیزدهم نسبت به تکمیل فرودگاه قم تاکید دارد ولی گره مالی این فرودگاه باید در سطح استان قم باز شود.

معاون رییس جمهور، امروز با سفر به شهر مقدس قم از چند پروژه عمرانی بازدید کرد و در جریان عملیات عمرانی آنها قرار گرفت.

پایان پیام/۷۸۰۲۳