معاون استاندار قم: مسؤولان کشوری امکان میزبانی شایسته از دانش‌آموزان اتباع را فراهم کنند
معاون استاندار قم: مسؤولان کشوری امکان میزبانی شایسته از دانش‌آموزان اتباع را فراهم کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزای فارس، احمد حاجی زاده امروز و در مراسم افتتاحیه مدرسه ۱۵ کلاسه حضرت خدیجه (س) منطقه پردیسان قم خاطر نشان کرد: قم در صدر استان های کشور در موضوع میزبانی از دانش آموزان اتباع است. وی با اشاره به این که استان قم در […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزای فارس، احمد حاجی زاده امروز و در مراسم افتتاحیه مدرسه ۱۵ کلاسه حضرت خدیجه (س) منطقه پردیسان قم خاطر نشان کرد: قم در صدر استان های کشور در موضوع میزبانی از دانش آموزان اتباع است.

وی با اشاره به این که استان قم در حال حاضر میزبان حدود ۴۰ هزار نفر دانش آموزان اتباع در مدارس خود است بیان کرد: البته ما این دانش آموزان عزیز را همانند نیروهای فاطمیون و زینبیون، عزیز می شماریم؛ اما در عین حال لازم است تا زیرساخت های لازم آموزشی را برای آنان مهیا کنیم تا به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، همه آنان بتوانند همانند دانش آموزان ایرانی و در کنار آنان درس بخوانند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار قم بر این اساس از مسئولان ارشد کشور خواست تا با اعطای امتیاز به قم، امکان میزبانی شایسته این استان را از دانش آموزان اتباع فراهم کنند.

وی با تصریح بر این که تراکم دانش آموزان در کلاس های درس مانع از عملکرد مطلوب کادر آموزشی و معلمان عزیز است ابراز امیدواری کرد با مطالبه گری در این موضوع مهم، زمینه برای توسعه، نوسازی و تجهیز بیشتر مدارس استان مهیا شود.

پایان پیام/