مطالبات پزشکان و داروخانه‌های طرف قرارداد تامین اجتماعی در قم تسویه شد
مطالبات پزشکان و داروخانه‌های طرف قرارداد تامین اجتماعی در قم تسویه شد
سید مهدی محصل، مدیر درمان تامین اجتماعی استان قم از پرداخت بیش از 200 میلیارد تومان از مطالبات مراکز طرف قرارداد تامین اجتماعی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سید مهدی محصل مدیر درمان استان قم در گفت‌وگویی خبری با اشاره به پرداخت ۲۱۱ میلیارد تومان از مطالبات مراکز درمانی طرف قراداد تامین اجتماعی از تیرماه امسال تا کنون اظهار کرد: مدیریت درمان استان قم با همکاری بیش از ۸۰۰ مرکز طرف قرارد به بیش از ۸۵۰ هزار بیمه شده تحت پوشش در استان قم خدمات درمانی ارائه می‌دهد که یکی از وظایف سازمان‌های بیمه‌گر پس از رسیدگی به اسناد ارائه شده محاسبه و پرداخت مطالبات است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان قم گفت: با تامین منابع مالی توسط سازمان تامین اجتماعی، مطالبات پزشکان و داروخانه‌های طرف قرارداد با پرداخت بیش از از ۱۷۰ میلیارد تومان تسویه گردید و امیدواریم با تامین منابع جدید بقیه مطالبات مراکز دانشگاهی ،درمانگاه‌ها و مراکز پاراکلینیک نیز تسویه شود.

محصل خاطرنشان کرد: سازمان‌های بیمه‌گر همواره پیگیر پرداخت مطالبات مراکز طرف قرارداد هستند و در صورت تامین منابع مالی از سوی سازمان مرکزی، با توجه به الکترونیکی شدن تولید نسخ در کوتاهترین زمان اسناد پزشکی ارسالی رسیدگی و مطالبات پرداخت می‌شود.

  • منبع خبر : روابط عمومی و امور فرهنگی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان قم