مشکلات زیر ساخت شهرستان‌های قم با اتحاد دستگاه‌ها حل شدنی‌ است
مشکلات زیر ساخت شهرستان‌های قم با اتحاد دستگاه‌ها حل شدنی‌ است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، احمد حاجی‌زاده امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات زیر ساخت های شهرستان های جدید تاسیس که با حضور جمعی از مدیران کل دستگاه‌های دولتی و اجرایی و فرمانداران شهرستان‌های استان قم برگزار شد، اظهار داشت: واقعیت این است که شهرستان‌هایی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، احمد حاجی‌زاده امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات زیر ساخت های شهرستان های جدید تاسیس که با حضور جمعی از مدیران کل دستگاه‌های دولتی و اجرایی و فرمانداران شهرستان‌های استان قم برگزار شد، اظهار داشت: واقعیت این است که شهرستان‌هایی که تازه تاسیس شده‌اند نیازمند نگاه جدی دستگاه‌‌ها هستند.

وی افزود: متاسفانه هنوز برخی دستگاه‌های دولتی و اجرایی در این شهرستان‌ها مستقر نشده و این موضوع مشکلات و نارضایتی‌هایی را ایجاد کرده است که باید با همکاری یکدیگر آن‌ها را حل کنیم. در تلاش هستیم نیازمندی کهک و جعفرآباد را تامین کنیم تا شاهد یک شهرستان به معنای واقعی باشیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قم گفت: مسائلی که در جلسات رفع مشکلات زیرساختی شهرستان‌ها مصوب می‌شود، دبیرخانه موظف است آن‌ها را به طور جدی پیگیری کرده تا عملیاتی شود. در مقابل فرمانداران نیز باید نیازمندی‌ها و مشکلات شهرستان را از دستگاه‌ها مطالبه کنند.

حاجی‌زاده تصریح کرد: مشکلاتی که در حوزه زیرساختی وجود دارد با اتحاد و همکاری دستگاه‌ها قابل حل است، مدیریت استان نیز در راستای هماهنگی‌های لازم نظارت دقیقی روی مسائل خواهد داشت و برای فراهم‌سازی زیرساخت‌ها در کنار دستگاه‌ها خواهیم بود.

وی در پایان عنوان داشت: خدمت‌رسانی به مردم در نظام جمهوری اسلامی توفیقی است که نصیب ما مدیران شده و باید از آن به درستی استفاده کنیم تا پس از پایان خدمت افسوس نخوریم. خدمت‌رسانی به مردم همچون جهاد است و ما باید در نظر بگیریم روستاها، مناطق کم برخوردار و محروم خط مقدم خدمت‌رسانی‌ هستند که باید به آن‌ها اهتمام جدی داشت.

پایان پیام/۷۸۰۳۰